Рухливість +

Рухливість +

Хондроітин і глюкозамін для здорових суглобів.

Є цілий ряд поживних речовин, які забезпечують життєво важливі компоненти для здорової структури суглобів, функціональності і рухливості. Ці речовини відносяться до таких як «Хондропротекторні добавки» і включають в себе глюкозамін і хондроїтин. Ці запаси сировини, необхідного для створення нового хряща, і можливо навіть допомагають у відновленні стёртого.

Є багато наукових даних про реальну дію хондроїтину і глюкозаміну на стан суглобів. Хондроітин і глюкозамін обидва є компонентами нормального хряща. При захворюванні суглобів, хрящі пошкоджуються. Якщо хрящ між суглобами руйнується швидше, ніж його може замінити організм, розвивається остеоартрит. Без цієї захисної тканини, кістки труться одна об одну, завдаючи сильного болю, в результаті чого посилюється чутливість, набряк і малорухливість.

Двостулкові молюски використовуються в якості природного джерела глюкозаміну в продуктах Хуссе.

Збільшення глюкозаміну і хондроїтину помічено у старих і великих собак. У старих собак часто суглоби задеревів, оскільки у них удвічі руйнується хрящ. Крім того, у великих собак часто виникають проблеми з суглобами, в зв'язку з великою масою тіла, хряща доводиться переносити важчі навантаження.

4 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. VALP MAXI

  Спеціально розроблений для цуценят великих порід

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 2. OPTIMAL GIANT

  Корм для собак великих та гігантських порід

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 3. SENIOR

  Повнораціонний корм для собак похилого віку

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 4. DIGEST GIANT

  Корм для собак великих і гигантських порід з чутливою травною системою

  ОЧІКУЄТЬСЯ

4 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll