ОПЛАТА / ДОСТАВКА

Оплата
 

Під час оформлення замовлення в формі Ви можете обрати оплату онлайн з банківської картки за допомогою платіжного сервісу LiqPay або оплату готівкою при отриманні замовлення.

Опція оплати готівкою При отриманні може використовуватися за умови доставки замовлення безпосередньо місцевим (регіональним) представником на вказану Вами адресу або у разі отримання замовлення у відділенні служби доставки “Нова Пошта”.

Також можлива безготівкова оплата для суб’єктів господарювання через виставлення рахунку, при цьому в реєстраційній формі замовлення потрібно обрати спосіб оплати “При отриманні”, а у полі «Коментар» зазначити «Суб’єкт господарювання, рахунок».

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Суб’єкти господарювання можуть придбати та отримати продукцію Husse виключно для внутрішнього користування та використання, а не для перепродажу чи здійснення іншої підприємницької діяльності.

Для отримання додаткової інформації та документу на оплату, необхідно звернутися до регіонального представника або, у разі його відсутності, в головний офіс за телефонами:  +380 93 (95 / 97) 49 300.

 

Доставка
 

Husse забезпечує безкоштовну доставку додому сухого корму або інших товарів Husse, сума замовлення яких більше 500 гривень, силами своїх регіональних представників. При оформленні замовлення на суму меншу 500 гривень. Ви сплачуєте за доставку 50 гривень.

Доставка здійснюється за Вашою адресою, вказаною у замовленні, протягом 2- х робочих днів з моменту його підтвердження, якщо інше не узгоджено Вами з представником Husse.

У разі відсутності регіонального представника на території Вашого проживання доставка здійснюється службою доставки «Нова Пошта» на умовах та у строки перевізника.

У цьому випадку безкоштовною буде доставка Вашого замовлення на суму від 500 гривень на адресу чи відділення «Нової Пошти», зазначене Вами у замовленні (Коментарі). Якщо сума замовлення менше 500 гривень, то доставка здійснюється за Ваш рахунок згідно діючих тарифів перевізника.

Адресна доставка на вказану у замовленні адресу службою «Нова Пошта» здійснюється за умови оплати замовлення онлайн.

Husse забезпечує доставку продукції Husse по всій території України за винятком тимчасово окупованих територій.

 

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll