ОПЛАТА / ДОСТАВКА

Оплата

Під час оформлення замовлення в формі Ви можете обрати оплату онлайн з банківської картки за допомогою платіжного сервісу LiqPay або оплату готівкою при отриманні замовлення.

Опція оплати готівкою При отриманні може використовуватися за умови доставки замовлення безпосередньо місцевим (регіональним) представником на вказану Вами адресу або у разі отримання замовлення у відділенні служби доставки “Нова Пошта”.

Також можлива безготівкова оплата для суб’єктів господарювання через виставлення рахунку, при цьому в реєстраційній формі замовлення потрібно обрати спосіб оплати “При отриманні”, а у полі «Коментар» зазначити «Суб’єкт господарювання, рахунок».

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Суб’єкти господарювання можуть придбати та отримати продукцію Husse виключно для внутрішнього користування та використання, а не для перепродажу чи здійснення іншої підприємницької діяльності.

Для отримання додаткової інформації та документу на оплату, необхідно звернутися до регіонального представника або, у разі його відсутності, в головний офіс за телефонами:  +380 93 (95 / 97) 49 300.

 

Доставка

Husse забезпечує безкоштовну доставку замовлення додому силами своїх регіональних представників, якщо Ви купуєте корм та/або аксесуари для собак і котів на суму від 500 гривень. При замовленні на суму меншу 500 грн. Ви сплачуєте за доставку лише 45 гривень. Про умови доставки безкоштовних зразків продукції дізнайтеся у місцевих представників.

Доставка здійснюється за Вашою адресою, вказаною у замовленні, протягом 2- х робочих днів з моменту його підтвердження, якщо інше не узгоджено Вами з представником Husse.

У разі відсутності регіонального представника на території Вашого проживання, доставка здійснюється службою доставки "Нова Пошта" на умовах та у строки перевізника.

У цьому випадку безкоштовною буде доставка Вашого замовлення на суму від 500 грн. на відповідне відділення “Нової Пошти” чи адресу. Якщо сума замовлення менше 500 гр., то доставка здійснюється за Ваш рахунок згідно діючих тарифів перевізника.

Доставка додому на вказану у замовленні адресу службою “Нова Пошта” здійснюється за умови оплати замовлення онлайн.

УВАГА! На час карантину, який запроваджено в Україні з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19, HUSSE Україна забезпечує БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ кормів незалежно від суми замовлення (окрім безкоштовних зразків, деталі у розділі Безкоштовні зразки) . Всі інші умови залишаються незмінними. 


Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll