Рухливість +

Рухливість +

Хондроїтин і глюкозамін для здоров’я суглобів.

Є цілий ряд поживних речовин, які забезпечують життєво важливі компоненти для здорової структури суглобів, їх функціональності і рухливості. Ці речовини відносяться до таких як «Хондропротекторні добавки» і включають в себе глюкозамін і хондроїтин. Вони постачають сировину, яка необхідна для створення хрящової тканини та навіть можуть стимулювати регенерацію зношених хрящів.

Є багато наукових спостережень про реальну дію хондроїтину і глюкозаміну на стан суглобів. Хондроїтин і глюкозамін є компонентами нормального здорового хряща. При захворюванні суглобів, хрящі пошкоджуються. Якщо хрящова тканина між суглобами руйнується швидше, ніж організм її створює, розвивається остеоартрит. Без цієї захисної тканини кістки труться одна об одну, завдаючи сильного болю, та призводить до  чутливості, набряку і малорухливості суглобу.

 В кормах Husse використовуються зелені мідії в якості природного джерела глюкозаміну.

Додавання до складу корму глюкозаміну і хондроїтину рекомендовано для старих і великих собак. У старих собак суглоби часто малорухливі, оскільки у них удвічі швидше руйнується хрящова тканина. А у великих собак часто виникають проблеми з суглобами у зв'язку з великою масою тіла, хрящам доводиться переносити важчі навантаження.

4 елементів

на сторінку

Список Таблиця

SENIOR

SENIOR

Повнораціонний корм для собак похилого віку ОЧІКУЄТЬСЯ...
VALP MAXI 15 КГ

VALP MAXI 15 КГ

Спеціально розроблений для цуценят великих порід...
2 058,00 грн.
OPTIMAL GIANT 15 КГ

OPTIMAL GIANT 15 КГ

Корм для собак великих та гігантських порід
1 848,00 грн.
DIGEST GIANT

DIGEST GIANT

Супер Преміум корм для собак великих і гигантських порід, високоякісні інгредієн...

4 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll