Корм для котів супер преміум класу

Преміальна продукція Husse для котів багата на тваринний білок та містить все необхідне для здорового харчування котів.

Який корм для кішки обрати – економ, преміум чи супер преміум?

На сучасному ринку зоотоварів сухі корми для кішок представлені у чотирьох сегментах – економ, преміум, супер преміум та холістики. Корм класу супер преміум – це корисний повноцінний раціон для пухнастика, виготовлений виключно із натуральних інгредієнтів найвищої якості. Подібні корми виготовляються із суворим дотриманням балансу жирів, білків та вуглеводів, необхідним для котів на різних етапах життя.

Як результат – тварина активна, має гарне самопочуття та зовнішній вигляд. Головна відмінність між кормами супер преміум та преміум або економ класу – їх склад, а саме відсоток м'ясних продуктів, їх якість, особливості обробки тощо. Крім того, елітні корми не мають у складі штучних консервантів та інших шкідливих домішок, таких як барвники, ароматизатори тощо.

Відбірні продукти у складі харчування супер преміум-класу

Часто власники тварин стають перед питанням: «Який корм обрати для кішки – сухий чи вологий? » Більшість спеціалістів рекомендують саме сухий корм, який має ряд переваг. Він не тільки втамує голод і забезпечує кота необхідною кількістю якісних білків, а ще й видаляє зубний наліт, тамує жувальний інстинкт. Крім того, сухий корм відрізняється економічністю і довго зберігається, не втрачаючи корисних властивостей. Рекомендовано обрати для постійного годування один вид корму, тому що різні види їжі потребують вироблення різних ферментів для перетравлення. Сухий корм супер преміум-класу у своєму складі має відбірні продукти:

 • якісне м'ясо – джерело корисних білків;
 • рис, овес, інколи додається картопля, ячмінь – джерело вуглеводів;
 • вітаміни, антиоксиданти, мінерали.

Корми різних виробників, які належать до одного сегмента, відповідають визначеним стандартам якості, але мають певні відмінності у складі. Важливо обирати харчування для кішок дуже уважно й обов’‎‎язково попередньо ознайомитися зі складом продукту. Особливо це актуально, якщо тварина схильна до алергічних реакцій, має проблеми з травленням або з інших причин потребує спеціалізованого харчування. Особливої уваги до раціону потребують стерилізовані тварини та похилого віку.

Корисний, збалансований раціон, розроблений фахівцями

Кращим рішенням для вашого улюбленця стане супер преміум корм, придбати який можна в інтернет-магазині Husse. Серед переваг елітних кормів:

 • відсутність штучних домішок у складі – консервантів, барвників, ароматизаторів;
 • виготовлення корму для котів преміум класу виключно з відбірних, високоякісних продуктів;
 • збалансований склад, розроблений провідними фахівцями з урахуванням щоденних потреб котів;
 • приємний аромат та смак, що особливо важливо для тварин із поганим апетитом;
 • швидке відчуття насичення і, відповідно, економна витрата – однієї великої упаковки вистачає надовго.

Отже, купуючи корм супер преміум для свого улюбленця, ви будете сплачувати за натуральний, корисний раціон із високим вмістом якісного м'яса, яке необхідне котам щодня для нормальної життєдіяльності.

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. KROKETTER LAX

  Дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів, які надають перевагу смаку риби
  399,00 грн.
 2. KROKETTER KYCKLING

  Дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів, які надають перевагу смаку курки
  399,00 грн.

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Вік Кота
 1. Дорослий
Стиль життя
 1. Вуличні
 2. Домашні
Тваринний протеїн
 1. Курка
Особливості складу
 1. збалансоване харчування
 2. юка +
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll