Сухий корм для котів

Сухі продукти харчування для котів Husse багаті на тваринний білок та мають все необхідне для здорового та збалансованого харчування котів. Вони збагачені таурином і містять натуральне волокно, що допомагає запобігти утворенню грудок шерсті та мають оптимальний вміст жирних кислот Омега-3 та Омега-6.

Сухий корм для котів: особливості

Для того, щоб кішка перебувала в хорошій фізичній формі, необхідно правильно вибрати раціон харчування. Це дуже відповідальний процес, оскільки смакові переваги у різних тварин відрізняються. Більшість котов та кішок живе в обмеженому просторі будинків і квартир, рухова активність їх обмежена. Це загрожує тваринам ожирінням і передчасним старінням організму. Один із способів попередити можливі ускладнення - правильно підібрати раціон.

Багато власників котів різних порід віддають перевагу сухим кормам. Кращі їх види включають компоненти, необхідні для задоволення потреб тварин. Можна також підібрати раціон, який найкращим чином задовольняє потреби літніх вихованців або котів з різними порушеннями здоров'я (порушення травлення, захворювання нирок, суглобів, шкіри).

Переваги сухих кормів

Незважаючи на те, що деякі власники кішок вважають за краще раціон, приготований самостійно, сухі корми мають багато переваг:

 • Збалансований склад. Самостійно приготувати їжу, яка задовольняє потребам котячого організму, дуже проблематично. Це завдання під силу тільки фахівцеві в області харчування тварин. Сухий корм для котів одразу має склад з корисними сполуками, необхідними для вашої кішки чи котика.
 • Простота годування вихованця. І справа зовсім не в банальних лінощах. Сучасна людина постійно зайнята. І, якщо вона може перекусити взятою із дому їжею (а іноді задовольняється фаст-фудом), кішка повністю залежна від господаря і самостійно вирішити проблему харчування не може. Питання вдається вирішити за рахунок запасів сухого корму.
 • Користь для здоров'я. Хрусткий твердий корм допомагає тварині позбавитися від зубного каменю.
 • Можливість підібрати раціон з урахуванням віку, стану здоров'я, габаритів і специфіки породи. Є сухі корми, розроблені під конкретні породи котів.
 • Тривалий термін зберігання сухих кормів для котів. У порівнянні з консервованими кормами сухий раціон довше зберігається свіжим.

Переваг у сухого корму чимало. При цьому, необхідно пам'ятати, що підбір раціону - питання суто індивідуальне. Навіть найбільш корисний склад може спровокувати алергічну реакцію у тварини через гіперчутливість до окремих компонентів. Ціна корму для котів залежить від складу, ваги упаковки, наявності лікувального ефекту.

Як правильно підібрати сухий корм для кота?

Якщо ветеринарний лікар призначив спеціальну дієту, то раціон кота підбирається саме з цих міркувань. Якщо ніяких порушень здоров'я немає, то основними критеріями вибору сухого корму для котів є:

 • Вік тварини. На упаковці вказується інформація, для якої вікової категорії призначений сухий корм для кота.
 • Габарити кота. Раціону, призначеного для мініатюрного сіамця, орієнтала або манчкіна, для гігантського мейн-куна або великого британця буде недостатньо.
 • Фізична активність тварини. Якщо господар зовні не може оцінити, чи страждає його улюбленець від зайвої ваги, допоможе консультація ветеринара.
 • Клас продукції. Від того, до якої категорії відноситься раціон (економ, преміум, супер-преміум, холісітик, лікувальне харчування), залежить його склад.
 • Схильність вашої кішки чи кота до алергічних реакцій — допоможуть спеціальні різновиди сухих кормів, гіпоалергенні корми.

Основні ознаки того, що ваш вибір виявився вдалим: активність, бадьорість, грайливість кота; хороший стан шкіри, зубів і шерсті; відсутність ожиріння або надмірної худоби; хороші результати аналізів. Інтернет-магазин Husse пропонує купити натуральний сухий корм для котів, з доставкою по Україні (Київ, Суми, Львів, Харків, Дніпро та інші), оптом чи вроздріб — ціна продукції доступна.

11 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. EXCLUSIVE STERILISED

  Повнораціонний корм для дорослих стерилізованих або кастрованих котів

  720,00 грн.
 2. LYNX SENIOR 7 КГ

  Повнораціонний корм на основі курки та картоплі для літніх котів
 3. KROKETTER LAX

  Дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів, які надають перевагу смаку риби
 4. EXCLUSIVE LYSTER CARE

  Спеціально розробленний повнораціонний корм для активних котів та котів з чутливою шкірою
  750,00 грн.
 5. OPUS LYNX

  Повнораціонний беззерновий корм для котів, збагачений тваринними білками на основі курки та картопл
 6. PRO KATT 15 КГ

  Повнораціонний корм для дорослих котів

  2 910,00 грн.
 7. KATTUNGE

  Повноцінний корм для кошенят з моменту відлучення від матері до 12 місяців
  750,00 грн.
 8. URINARY

  Повнораціонний корм для підтримки здоров’я сечовидільної системи котів
  750,00 грн.
 9. EXCLUSIVE DIGEST

  Повнораціонний гіпоалергенний корм високої засвоюваності для дорослих котів з чутливою травною системою

  Звичайна ціна: 2 130,00 грн.

  Особлива ціна 1 810,00 грн.

 10. KROKETTER KYCKLING

  Дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів, які надають перевагу смаку курки
 11. EXCLUSIVE LIGHT

  Повнораціонний корм для дорослих котів малоактивних, з надлишковою вагою, похилого віку, а також з чутливою травною системою
  720,00 грн.

11 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll