HUSSE

Husse – шведський виробник кормів для тварин, смачних та корисних ласощів, снеків, харчових добавок, а також аксесуарів та косметики для собак та котів.

Компанія Husse була заснована у Швеції в 1987 році. Сьогодні Husse представляє широкий вибір високоякісних кормів преміум класу для собак та котів, смачних та корисних ласощів, різноманітних аксесуарів та косметики для домашніх улюбленців. Власники домашніх тварин у 50 країнах світу довірили харчування їхніх улюбленців саме Husse.

Корми Husse для собак та котів виготовляються з високоякісних інгредієнтів на кращих фабриках Європи висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні. Якість продукції підтверджує велика кількість задоволених клієнтів Husse в усьому світі. Відвідайте наш інтернет-магазин, щоб дізнатись про харчові інгредієнти, добавки, енергетичну цінність та засвоюваність кормів. Ми сподіваємось, що Ви знайдете корм, який підійде саме Вашому улюбленцю.

Ми запрошуємо Вас переглянути всі сторінки нашого сайту, щоб краще зрозуміти концепцію та філософію бізнесу Husse.

Husse доставляє наші продукти безпосередньо до Ваших дверей безкоштовно!

 

 

 

 

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll