Виробництво будь-якого продукту Husse, чи то харчування для собак і котів, ласощі, поживні добавки, шампуні чи інша продукція, все підпорядковано одній ідеї: "Healthy Lifestyle", що в перекладі означає "Здоровий Спосіб Життя" - це наш девіз, наше прагнення, наше сприйняття світу, це наша філософія.

В основу закладені бажання і можливість забезпечити здорове і довге життя нашим чотирилапим вихованцям. Саме тому в складі наших продуктів тільки натуральні інгредієнти найвищої якості. Ми не використовуємо ГМО, хімічні барвники та ароматизатори, наші рецепти розроблені з особливою ретельністю командою ветеринарів і дієтологів, а сучасний завод використовує унікальні, запатентовані технології, які дозволяють випускати корми з високою засвоюваністю і смаковими якостями. Будучи повноцінним і збалансованим харчуванням, наші корми допомагають тваринам бути здоровими, мати блискучу шерсть, міцні зуби і кістки та залишатися у відмінній формі до похилого віку.

Місія

 Наша місія - створювати новий стандарт якості

  • все, що ми робимо - найкраще для компанії, наших партнерів і наших клієнтів;
  • все, що ми робимо - найкраще для тварин;
  • наша діяльність і наші справи створюють додаткову цінність і особливий результат.

 Бачення

Ми є європейським лідером у галузі доставки кормів додому і ми завжди шукаємо нові стратегії та ідеї для подальшого стабільного і якісного зростання. Наша основна мета - популяризація Здорового Способу Життя домашніх улюбленців. Кожна наша дія будується на цьому.

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

Основні Цінності

ЯКІСТЬ - висока якість продукції для нас є найважливішим аспектом.

ЗНАННЯ ми постійно навчаємося, аби стати кращими для Вас.

СЕРВІС - наш унікальний сервіс робить нас особливими.

       HUSSE це...

***Шведська Якість

Виробництво продуктів Husse здійснюється під суворим контролем ветеринарів і дієтологів Husse. Наша продукція виготовляється виключно з ретельно відібраних, високоякісних легкозасвоюваних інгредієнтів, які нам поставляють тільки надійні і перевірені часом постачальники, що поділяють нашу філософію та бачення.

***Професійний Сервіс

Husse це не просто продукт, а ще й додатковий сервіс. Наші фахівці допоможуть обрати правильне харчування для Вашого вихованця, в залежності від віку, породи та індивідуальних особливостей тварини. За допомогою нашого сервісу Вам не доведеться носити важкі мішки з кормом або наповнювачем, а також витрачати час на черги в звичайних магазинах. Просто розмістіть замовлення на сайті і наш представник зв'яжеться з Вами та домовиться про зручний час доставки Вашого замовлення.

 

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll