Наша філософія

Виробництво будь-якого продукту Husse, будь то харчування для собак і кішок, ласощі, поживні добавки, шампуні чи інша продукція, все підпорядковано одній ідеї: "Healthy Lifestile", що в перекладі означає "Здоровий Стиль Життя" - це наш девіз, наше прагнення, наше усвідомлення світу, це наша філософія.

В основу покладено бажання і можливість забезпечити здорове і довге життя нашим чотирилапим вихованцям. Саме тому в складі наших продуктів тільки натуральні інгредієнти найвищої якості. Ми не використовуємо ГМО, хімічні барвники та ароматизатори, наші рецепти розроблені з особливою ретельністю командою ветеринарів і дієтологів, а сучасний завод використовує унікальні, запатентовані технології, які дозволяють випускати корми з високою засвоюваністю і смаковими якостями. Будучи повноцінним і збалансованим харчуванням, наші корми допомагають тваринам бути здоровими, мати блискучу шерсть, міцні зуби і кістки і залишатися у відмінній формі до самого похилого віку.

Місія

 Наша місія - задавати новий стандарт якості

  • все, що ми робимо - найкраще для компанії, наших партнерів і наших клієнтів;
  • все, що ми робимо - найкраще для тварин;
  • наша діяльність і наші справи створюють додаткову цінність і особливий результат.

 Бачення

Ми є європейським лідером у галузі доставки кормів додому, і ми завжди шукаємо нові стратегії та ідеї для подальшого стабільного і якісного зростання. Наша основна мета - популяризація Здорового Стилю Життя домашніх вихованців. Кожна наша дія будується на цьому.

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

Основні Цінності

ЯКІСТЬ - висока якість продукції для нас є найважливішим аспектом.

ЗНАННЯ ми постійно навчаємося, аби стати кращими для Вас.

СЕРВІС - наш унікальний сервіс робить нас особливими.

       HUSSE це...

... Шведська Якість

Виробництво продуктів Husse здійснюється під суворим контролем ветеринарів і дієтологів Husse. Наша продукція виготовляється виключно з ретельно відібраних, високоякісних легкозасвоюваних інгредієнтів, які нам посталяють тільки надійні і перевірені часом постачальники, що розділяють нашу філософію.

...Професійний Сервіс

Husse це не просто продукт, це ще й додатковий сервіс. Наші фахівці допоможуть обрати правильне харчування для Вашого вихованця, в залежності від віку, породи та індивідуальних особливостей тварини. За допомогою нашого сервісу Вам не доведеться носити важкі мішки з кормом або наповнювачем, а також витрачати час на стояння в чергах в звичайних магазинах. Просто розмістіть замовлення на сайті і наш представник зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час доставки замовлення.

 

Scroll