Способи оплати

Під час оформлення замовлення в реєстраційній формі Ви можете обрати оплату онлайн або оплату готівкою при отриманні замовлення. Щоб знайти Вашого  місцевого (регіонального) представника, натисніть тут

Оплата онлайн

В реєстраційній формі замовлення, коли обираєте спосіб оплати, слід вибрати пункт «Оплатити онлайн».

На наступному кроці Вас перенаправить на сторінку оплати LiqPay (після підтвердження свого замовлення), де за стандартною схемою платіжних сервісів Ви здійснюєте оплату замовлення.

Оплата готівкою при отриманні замовлення

Оплата готівкою при отриманні замовлення, спосіб оплати – «При отриманні» можлива у разі здійснення доставки на Вашу адресу регіональним представником. Така оплата відбувається, коли Ви вже отримали товар.

Також готівкою або банківською платіжною карткою Visa або MasterCard можна здійснити розрахунок у відділеннях “Нова Пошта” у разі та під час отримання замовлення саме там.

Безготівковий розрахунок (для суб’єктів господарювання) відбувається з виставленням рахунку, при цьому в реєстраційній формі замовлення потрібно обрати спосіб оплати “При отриманні”, а у полі «Коментар» зазначити «Суб’єкт господарювання, рахунок».

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Суб’єкти господарювання можуть придбати та отримати продукцію Husse виключно для внутрішнього користування та використання, а не для перепродажу чи здійснення іншої підприємницької діяльності.

Для отримання додаткової інформації та документу на оплату, необхідно звернутися до регіонального представника або, у разі його відсутності, в головний офіс за телефонами:  +380 93 (95, 97) 49 300.

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll