Часті питання (FAQ)

Приєднуйтесь до створення розділу "Часті питання". Надсилайте свої запитання до нас на електронну пошту ukrainesupport@husse.com та отримуйте на них відповіді. Найпопулярніші питання з відповідями будуть розміщені у цьому розділі.

 

 

 

Що таке гідролізований курячий білок і чому ми додаємо його у сухий корм?

Гідролізований курячий білок присутній у дуже малих кількостях і нанесений на поверхню продукту для покращення його смакових якостей. Оскільки ці білки повністю гідролізовані (це означає, що вони «розрізані» на дрібні шматочки за допомогою ферментативної реакції), вони втрачають свої алергенні властивості (це означає, що імунна система організму не розпізнає їх як курячий білок) і таким чином, навіть собаки з алергією на курку не матимуть алергічної реакції на ці білки. Завдяки цьому ми можемо додавати гідролізований курячий білок також до кормів на зразок Digest і Ocean Care – тих, які підходять для собак з алергією.

 

Чому ми додаємо лососеву олію до наших продуктів (навіть тих, які призначені для собак з алергією, наприклад Digest)?

Лососева олія, яка додається до корму, є високоякісним джерелом жирних кислот Омега-3: це незамінні жирні кислоти призначають у випадку алергії через їхні протизапальні властивості 

 

Чи додаємо ми щось у корм для котів, щоб запобігти неприємному запаху випорожнень?

До котячого корму ми додаємо екстракт юки (це натуральний екстракт, і він не має негативного впливу). Працює він наступним чином: Сапоніни юки мають зв'язуючу аміак дію. При введенні в раціон сапоніни юки проходять через травний тракт не всмоктуючись і виводяться з організму разом з калом. В екскретах компоненти юкки зв'язуються з аміаком та деякими іншими пахучими сполуками і запобігають їхньому вивільненню в повітря. У випадках, коли котячий лоток стоїть в приміщенні, питання запаху є досить актуальним. В такому разі є два рішення: юкка, додана в корм, перешкоджає поширенню запаху, а наповнювач від Husse все довершить.

 


Чи додаємо ми щось до собачого корму, щоб запобігти неприємному запаху випорожнень?

У випадку їжі для собак можливий запах стільця не стоїть на порядку денному так гостро. Собаки ходять в туалет на вулиці. Можливою проблемою може стати метеоризм. Харчові звички собаки можуть викликати метеоризм. Наприклад, це може траплятись, коли тварина з жадібністю поглинає корм, заковтуючи забагато повітря, або коли недостатньо пережовані шматки потрапляють у шлунок. Профілактичні заходи:

 

 • давати собаці шматки більшого розміру, змушуючи його краще пережовувати їжу для кращого перетравлення;
 • давати корм кілька разів на день, щоб уникати жадібному заковтуванню і менше навантажувати шлунок;
 • переконайтесь, щоб собака їв у спокійній обстановці, тобто за відсутності інших собак або котів, щоб виключити елемент змагання;
 • давайте собаці відпочити після їжі, оскільки стрес і збудження уповільнюють спорожнення шлунка;
 • давайте корм супер преміум класу, оскільки це дозволяє вашій собаці їсти менші порції, які є більш засвоюваними.

 

Крім того, свіже м'ясо і м'ясо низької якості також часто є причиною метеоризму. У гіршому випадку це може навіть викликати діарею. Якщо жодна з перерахованих вище порад не допоможе вирішити проблему метеоризму у вашого собаки, ми рекомендуємо вам звернутися до ветеринара, щоб той обстежив тварину на наявність кишкових розладів.

 

Який тип жиру ми використовуємо у нашому сухому кормі?

В якості джерела жиру в кормі для собак ми використовуємо лярд. Тваринні жири є хорошим джерелом енергії та підвищують смакові якості продукту. Тип жиру (лярд або лій) не настільки важливий, важливіша якість жиру: свіжий жир, не згірклий і ефективно захищений від окислення антиоксидантами. Також важливо додавати якісь джерела жиру, які містять жирні кислоти омега-3: ми додаємо лососеву олію до деяких продуктів Husse (асортимент преміум класу).

 

Чому сухий корм Husse містить сіль?

Сіль потрібна як джерело натрію та хлору, двох незамінних поживних речовин, необхідних для затримання води в організмі. Ці електроліти допомагають регулювати осмотичний тиск в тканинах організму. Собаки можуть споживати занадто багато солі, але це малоймовірно у випадку з промисловими кормами для домашніх тварин. Крім того, поєднання м'яса та сухого корму не створює проблем щодо солі. Продукти Husse містять оптимальні концентрації солі, які забезпечують достатнє споживання натрію та хлору, а також забезпечують оптимальний смак та споживання води: сіль дійсно впливає на смак їжі, а також на споживання води. Кількості солі, що використовуються у сухих кормах компанії husse, є безпечними та значно нижчими за той рівень, що може завдати шкоду здоров'ю.

 

Чи існує продукт, який допомагає регулювати рівень калію у котів старшого віку?

Коти, які отримують дієту, що підвищує кислотність сечі (у разі сечокам’яної хвороби = урологічний синдром у котів), втрачають більше калію через сечу. Тому вміст калію в їжі має компенсувати ці втрати. Найкращий спосіб регулювати рівень калію – через дієту, використовуючи якісний котячий корм (такий як, наприклад, корм компанії husse) з відповідним вмістом калію, який буде залежати від підкислюючої дії корму.

 

До яких розмірів збільшуються гранули корму (сухий корм husse), коли набирають воду?

На це питання немає простої відповіді: збільшення в розмірах при вбиранні води залежить від багатьох чинників:

 

 • час намокання і температура води впливають на ступінь розширення
 • розмір гранул впливає на ступінь розширення: менші за розміром гранули мають більшу відносну площу контактуючої з водою поверхні і отже будть сильніше збільшуватись в розмірі
 • склад гранули: більший вміст крохмалю = більший ступінь розширення
 • покриття жиром, навпаки, буде зменшувати ступінь розширення, оскільки жир буде зменшувати контакт з водою
 • ступінь приготованості також впливає на ступінь розширення: чим вищий ступіть желатинізації крохмалю, тим більший ступінь розширення.

 

В середньому, гранула буде збільшуватись в розмірі +/- вдвоє при вбиранні нею води. Але, як ви бачите, на цей процес буде впливати багато чинників

 

Що таке харчові волокна і як багато волокон повинен містити сухий корм?

Клітковина (харчові волокна) знижує засвоюваність поживних речовин. Тому високий вміст клітковини не потрібен в собачому кормі, призначеному для службових собак або собак, які беруть участь у змаганнях. Клітковина знижує енергетичну цінність корму. Активним собакам потрібний висококалорійний і добре засвоюваний корм. Це означає, що вміст харчових волокон потрібно обмежувати.

Склад волокон аналізувати дуже складно, оскільки «волокна» – це група дуже різних з аналітичної точки зору речовин: лігнін, целюлоза, геміцелюлоза, пектини, камеді. За допомогою класичного аналізу по методу Веенде лише частина харчових волокон визначається як "сира клітковина". Хоча на упаковці потрібно зазначати вміст саме "сирої клітковини", дослідники не надто схильні використовувати цей метод аналізу, оскільки він недооцінює загальний актуальний вміст харчових волокон. В перерахунку на сиру клітковину, справді варто обмежити вміст харчових волокон до 3%. Оскільки дослідники не використовують сиру клітковину в якості параметру аналізу (оскільки він лише частково дає уявлення про повний вміст харчових волокон), ви не знайдете новітніх наукових даних з цього питання. Сьогодні вчені вважають за краще визначати потреби в клітковині через загальний вміст харчових волокон, нерозчинної клітковини та розчинної клітковини.

Зауважте, що клітковина має також корисний вплив на травлення і деяка кількість клітковини необхідна для підтримання здорової роботи кишечника та належної консистенції калу. Співвідношення розчинної/нерозчинної клітковини є дуже важливим. Клітковина буряка має оптимальне співвідношення розчинної/нерозчинної клітковини і тому є хорошим джерелом харчових волокон для собак.

 

Чи підходять сухий корм husse для годування собак і котів із каменями в нирках?

При виборі дієти для усунення каменів у нирках, перше, що потрібно зробити, - проаналізувати кристали в сечі, щоб з’ясувати тип каменів в нирках: кожному типу сечового каменю потрібне своє специфічне лікування.

У разі наявності струвітів, раціон слід доповнити підкислювачами, які збільшать кислотність сечі. Для лікування каменів іншого типу, навпаки, потрібна менш кисла сеча. У випадку оксалатних каменів, показана дієта з низьким вмістом оксалатів. У випадку уратних каменів, для уникнення їх утворення дається препарат аллопуринол. Висновок: кожен тип каменів потребує специфічного лікування. Найчастіше потрібні спеціальні дієти. Корм для котів компанії Husse має кислотність, яка допомагає запобіганню утворенню струвітних каменів (найпоширеніший тип сечових каменів у котів). Однак для лікування каменів необхідні спеціальні рецептурні ветеринарні дієти.

 

Який продукт ви би порекомендували для собаки, який страждає від хвороб печінки?

Що стосується дієт при захворюваннях печінки, то компанія Husse не має продуктів, які справді підходять для годування при серйозних захворюваннях печінки. Для таких пацієнтів показані спеціальні рецептурні ветеринарні дієти. При печінковій недостатності середньої важкості ви зрештою можете використовувати продукти супер преміум класу, оскільки вони мають найвищий вміст вітамінів та найвищу засвоюваність: головна мета дієт при печінкових захворюваннях – забезпечити надходження вітамінів, що захищають печінку (холіну), також їжа має бути дуже легко засвоюваною. Контроль і консультація ветеринара – обов’язкові!

 

Який корм найкраще підходить для годування службових собак? Наш конкурент продає корм з вмістом білку в 42%. Це добре/погано? Чому?

Що стосується кращих джерел енергії в собачому кормі, то жири є найбільш концентрованим джерелом енергії: жири містять вдвічі більше енергії, ніж білок або вуглеводи. Ось чому службових собак найкраще тримати на дієті з високим вмістом жиру.

У асортименті продуктів Husse корм Pro Energy має найвищий вміст жиру (22% жиру) і найменший вміст вуглеводів (30% вуглеводів). Собаки зі стоячими вухами (бельгійські малінуа та німецькі вівчарки) часто мають проблеми з перетравленням крохмалю через меншу активність підшлункової залози (= орган, який виробляє травні ферменти). Більш високий вміст жирів і нижчий вміст вуглеводів в Pro Energy пояснюють, чому цей корм є кращим вибором для службових собак, ніж Valp.

В якості іншого варіанту можна порадити Sensitive Ocean Care (лосось та рис) or Digest (ягня та рис) або продукти на основі ягнятини і рису, оскільки крохмаль з рису краще засвоюється, ніж крохмаль з інших зернових.

Дієти з високим вмістом білка – це не найкращий вибір, оскільки ці дієти не надто корисні для нирок: нирки повинні виводити метаболіти, що утворюються в результаті розпаду білків (сечовину). Тому ці дієти дуже перевантажують нирки.

 

Чи можуть мінеральні речовини у кормі для котів викликати утворення ниркових каменів?

Що стосується впливу мінеральних речовин на розвиток урологічного синдрому в котів (= утворення осаду мінеральних речовин у сечовивідних шляхах котів), то слід сказати наступне:

не всі мінерали сприяють утворенню каменів, лише фосфор і магній входять до складу струвітних каменів і їх споживання слід обмежувати.

Підвищення вмісту натрію знижує ризик появи каменів у сечовому міхурі, оскільки стимулює споживання води та зменшує концентрацію мінералів, які утворюють осад.

Калій захищає нирки: останні дослідження показали, що вміст калію слід підвищувати при підкислюючих дієтах.

Найважливіший чинник при профілактиці урологічного синдрому в котів: кислотність сечі. Виробники корму для домашніх тварин повинні розробляти рецептуру кормів, яка забезпечить слабокислий показник рН. (в природі тваринні білки забезпечують кислу реакцію сечі, дешевий котячий корм на основі рослинних білків викликає лужну реакцію сечі, яка спричиняє утворення осаду з мінеральних речовин).

Корм для котів компанії Husse має великий вміст тваринних білків і сірковмісних амінокислот, які забезпечують оптимальний рівень рН (кислотності) сечі: це дозволяє запобігати утворенню осаду мінеральних речовин. У нашому Центрі досліджень домашніх тварин ми регулярно контролюємо рівень рН сечі.

 

Чи містить сухий корм крохмаль?

Крохмаль сам по собі не входить до складу корму, проте зернові містять +/- 60% крохмалю, всі продукти супер преміум класу містять певну кількість крохмалю.

 

Чи містить сухий корм Husse молочні продукти?

Продукти супер преміум класу на основі курятини містять яйця (джерело білків з найвищою біологічною цінністю). Інші молочні продукти не використовуються.

 

Чи містить сухий корм Husse глюкозу чи сироп глюкози?

Ні, ми не використовуємо продукти такого типу.

 

Як довго слід годувати цуценят гігантських порід (Valp Maxi)? З якого місяця слід перевести їх на Optimal Giant?

Оскільки ”Valp Maxi” – це корм для собак дуже крупних порід у період їх росту, а”Optimal Giant” – корм для підтримки життєдіяльності і здоров’я, рекомендовано давати Valp Maxi до завершення періоду росту.

Собаки дуже крупних порід ростуть до +/- 18 місяців. Це час, щоб перейти на Optimal Giant.

 

Чи підходить корм Senior для собак всіх розмірів?

Корм Husse Senior насправді підходить для собак всіх розмірів. Загалом, в період старіння харчові потреби змінюються однаково у всіх порід:

У старіючих собак часто спостерігається знижена функція нирок: тому у кормі підтримується низький вміст білків.

Оскільки собаки у старшому віці менш активні, то енергетична цінність і вміст жиру у кормі знижена.

Корм Senior також містить хондроітин і глюкозамін, оскільки собаки у старшому віці часто страждають від захворювань суглобів.

 

Яке значення PH в Exclusive Outdoor, Exclusive Light і Kattunge? Чи ми додаємо інгредієнти для підкислення котячого корму?

Корм для котів компанії Husse розробленний таким чином, щоб значення pH сечі було близько 6,5, що допоможе попередити уролітіаз у котів.

Ми регулярно перевіряємо pH сечі у нашому Центрі досліджень домашніх тварин. В нас є стандартний протокол досліджень, згідно з яким pH сечі контролюється через 6 годин після годування (у цей момент дня pH сечі досягає найвищого рівня після транзиторного пониження кислотності сечі після їжі, який компенсує виробництво шлункової кислоти).

Оптимальний рівень pH сечі досягається шляхом підбору інгредієнтів (інгредієнти тваринного походження дають більш кислу реакцію сечі, в той час як рослинні інгредієнти –більш лужну реакцію), а також оптимізації ”аніон-катіонного” балансу (який залежить від використаних мінеральних речовин і сірковмісних амінокислот, таких як метіонін). Деякі інгредієнти, такі як гідролізат, отримані зі свіжої курячої печінки, мають низький pH, оскільки коти природньо надають перевагу більш кислому смаку. На нашому виробництві ми не додаємо кислоту для підкислення, оскільки ми вже отримуємо достатній рівень кислотності сечі за допомогою інших високоякісних інгредієнтів.  

 

Чи підходить корм husse для собак з білим хутром?

Що стосується собак з білим окрасом, то наш досвід показує, що найважливіше годувати їх кормом зі зниженим вмістом бета-каротину.

Корм Lax and Ris має нижчий вміст бета-каротину в порівнянні з іншими продуктами, і тому показаний собакам з білим шерстяним покривом.

 

Що таке L-карнітин?

Функція карнітину полягає у стимуляції спалення жиру у клітинах організму. Спалювання жирів завжди призводить до вивільнення енергії, яка може бути використана для фізичної активності.

Якщо у кормі міститься багато жирів (Optimal Energi), то організм буде спалювати переважно жири.

Якщо вміст жирів у дієті обмежений (Prima Plus), будуть спалюватись запаси жиру в організмі.

Так, у випадку харчування людини карнітин має 2 показання: спортсмени використовують його в поєднанні з дієтою з високим вмістом жиру, люди з ожирінням використовують його в поєднанні з дієтою для схуднення з низьким вмістом жиру.

Висновки: l-карнітин завжди стимулює спалення жиру, що вивільняє енергію. Те, який жир буде спалюватись, залежить того, який тип жиру буде доступний. Якщо в дієті недостатньо жиру, будуть спалюватись власні запаси жиру організму.

 

Яким чином відбувається гідролізація курячого білка, що міститься у кормі для домашніх тварин Husse? Яка довжина ланцюжків в гідролізованих білків?

Гідролізація білків відбувається шляхом додавання специфічних ферментів, які розщеплюють білки: вони називаються протеїназами або протеазами. Для цієї реакції суміш має мати певну оптимальну температура та рівень pH, тому для цього процесу використовуються спеціальні реакційні резервуари. Протеази, також відомі як протеїнази або протеолітичні ферменти, - це велика група ферментів. Протеази належать до класу ферментів, відомих як гідролази, які каталізують реакцію гідролізу різних зв’язків за участю молекули води.

Протеази беруть участь у розщепленні довгих білкових ланцюгів на короткі фрагменти, розщеплюючи пептидні зв’язки, що приєднують залишки амінокислот. Деякі з них можуть відокремлювати кінцеві амінокислоти білкового ланцюга (екзопептидази, такі як амінопептидази, карбоксипептидаза А); інші атакують внутрішні пептидні зв’язки білка (ендопептидази, такі як трипсин, хімотрипсин, пепсин, папаїн, еластаза).

Протеази поділяються на чотири основні групи за характером їх каталітично активного центру та умовами дії: серинові протеїнази, цистеїнові (тіолові) протеїнази, аспарагінові протеїнази та металопротеїнази. Класифікація протеази до певної групи залежить від структури каталітичного центру та амінокислоти (як однієї із складових), необхідної для її активності.

 

Нашому коту, який їсть Kroketter Kyckling або Fisk протягом 2 місяців, після аналізу крові, його ветеринар пропонує змінити продукт на продукт конкурента, оскільки в кота занадто високі показники натрію. Чи можливо, що така ситуація виникла через наш Kroketter?

Високий рівень натрію у котів рідко викликаний надлишком натрію в раціоні. Найчастіше високий рівень натрію викликається зневодненням через недостатнє споживання води. Рівень натрію у Husse Kroketter безпечний і не викликає збільшення рівня натрію у котів.

 

Чому Katt Urinary не підходить для кошенят і вагітних кішок?

Katt Urinary не підходить для вагітних кішок і кошенят через низький вміст кальцію, фосфору та магнію.

 • Са, Р і Mg є важливими факторами для росту ембріонів і молодих тварин. Katt Urinary не містить достатньої для молодих тварин кількості цих мінералів.
 • Вміст Са, Р і Mg повинні бути якомога нижчими в Katt Urinary, щоб запобігти утворенню сечових каменів у котів, які страждають від подібних проблем.

 

Чому кукурудзяний глютен використовується в нашому сухому кормі для котів exclusive light. Чи це корисно? Чи він використовується просто як наповнювач?

Кукурудзяний глютен все частіше використовується в кормі для котів, оскільки він має деякі важливі переваги: цей інгредієнт має низький вміст жиру, що робить його придатним для легкої суміші.

Кукурудзяний глютен також є одним із джерел білка з найнижчим вмістом мінеральних речовин (низький рівень магнію): тому кукурудзяний глютен також використовується в кормі для котів, які страждають проблемами сечовивідних шляхів для підтримання низького рівня магнію та фосфору. Перевагою кукурудзяного глютену є його висока засвоюваність (схожа на курячу муку) та висока біологічна цінність. Кукурудзяний глютен – це високоякісний рослинний білок, який також дуже смакує котам. Це також досить дорогий інгредієнт, і його не слід розглядати як «наповнювач».

 

Після того, як кіт почав їсти Exclusive Outdoor, стілець має дивний запах, з чим це може бути пов’язано?

На запах фекалій впливають різні фактори. Проблеми з травленням, спричинені бактеріями, вірусами або просто раптовою зміною корму, можуть викликати аномальне бродіння в кишечнику і, як наслідок, неприємний запах фекалій. Дуже важливо пояснити клієнтам, що зміна корму має відбуватись поступово: ніколи не змінюйте корм без перехідного періоду, протягом якого новий та старий корм змішують.

 

Чи є якийсь сухий собачий корм husse, який підходить для собак з пониженою функцією нирок?

Основна мета дієтотерапії при нирковій недостатності – зменшення споживання білка, оскільки білки метаболізуються до сечовини, яка має виводитись нирками. Ступінь зниження вмісту білка в раціоні повинна відповідати ступеню ниркової недостатності. У легких випадках ниркової недостатності можна вибрати дієту на основі кормів Husse з найнижчим співвідношенням білок/калорійність: а саме Husse Optimal Light.

У випадках важкої ниркової недостатності показані спеціальні рецептурні ветеринарні дієти з надзвичайно низьким вмістом білка.

 

Чи правда, що буряковий жом не підходить для котів? Про це багато пишуть в інтернеті.

Буряковий жом є дуже хорошим джерелом клітковини для собак і котів. У науковій літературі його називають найкращим джерелом клітковини для собак і котів, оскільки він має оптимальне співвідношення між розчинними і нерозчинними волокнами. Буряковий жом покращує роботу ШКТ, покращує стан ворсинок кишечника та оптимізує консистенцію стільця. Він також має пребіотичну дію (збільшення корисних бактерій) і регулює транзит їжі.

Статті в Інтернеті були написані людьми без академічної освіти, які переплутали деякі дані, написані про буряковий жом у кормі для коней. Насправді дуже високий вміст бурякового жому може бути небезпечним для коней у деяких конкретних випадках. Вміст в кормі для котів (1,5% -3,5%) значно нижчий і абсолютно нешкідливий.

Дивіться також інформацію за посиланням нижче:

http://holisticpetfood.wordpress.com/2008/08/21/do-you-buy-the-beet-pulp-is-bad-argument/

 

В нас є клієнти, які стверджують, що корм Husse викликає у їхніх собак жахливі гази. Що ми можемо порекомендувати? Деякі собаки мають дуже чутливу систему травлення і виробляють гази, коли споживають деякі менш засвоювані інгредієнти. У цьому випадку слід порадити лише продукти Husse супер преміум класу.

У асортименті продуктів Husse серії Sensitive корми Ocean Care and Digest мають найбільшу засвоюваність, оскільки рис – це крупа з найбільшою засвоюваністю.

Цуценятам з газами замість Valp Plus можна запропонувати Valp Digest.

 

Чи підходить Husse Exclusive Urinary для 8-річного кота з зайвою вагою, з рецедивними проявами циститу? Який добовий раціон є найкращим?

Husse Exclusive Urinary можна давати котам із зайвою вагою.

Деякі вказівки щодо кількості корму:

Кількість корму повинна базуватися на оптимальній масі тіла: Якщо кіт важить 5 кг, але оптимальна маса тіла = 3,5 кг =>, подивіться в таблиці кількість, яка підходить для кота вагою 3,5 кг

Якщо коту все ще треба скинути вагу, то кількість корму, необхідну для підтримання життєдіяльності, слід додатково зменшити на 40% до отримання оптимальної маси тіла: слід давати лише 60% від кількості корму, необхідної для кота з оптимальною вагою в 3,5 кг. Щоб кіт не відчуввав надмірного голоду, цю кількість слід розділити на 3-4 годування/добу

 

Яку їжу можна порекомендувати для бельгійської вівчарки (малінуа), яка має великі проблеми з зубним каменем?

Всі рецептури продуктів Husse супер преміум класу містять 2 компоненти проти зубного каменя:

 

 • морські водорості (ascoplyllum nodosum) забезпечують системну дію: з цієї точки зору розмір крокетів не має значення
 • кращі механічні очищуючі властивості забезпечуються рослинними волокнами, які роблять гранули міцнішими.

 

Для досягнення оптимального результату ви б порадити годувати собаку одним з найбільших продуктів Husse (optimal giant)

 

Що означає «низький рівень антигенності»?

Це означає, що шанс викликати харчову алергію дуже низький, оскільки в їжі не так багато алергенів.

(алерген – це будь-яка речовина, яка може викликати алергію)

 


Як ми годуємо собак з гіпертиреозом?

Тварини з гіпертиреозом мають пришвидшений обмін речовин і потребують більшої кількості енергії: щоб уникнути втрати ваги, показаний корм з високою калорійністю/високим вмістом жиру.

 

Що можна порекомендувати, якщо кіт страждає на парадантоз? 

Сухий котячий корм показаний у разі парадонтиту, оскільки він допомагає очищати зуби і зменшити зубний камінь. Особливо рекомендований корм для котів Husse з логотипом «для здорових зубів», оскільки він спеціально створений для зменшення зубного каменю завдяки спеціальній текстурі і додаванню спеціальних волокон. Зокрема, Husse Exclusive Light має високий вміст рослинних волокон, що сприяє зменшенню зубного каменю.

 

Який вид рису використовується у кормах husse? 

Ми використовуємо довгозернистий рис.

 

Valp Mini для свого чіхуахуа; у цуценяти відбувається зміна зубів, але нові зуби не розвиваються правильно; чи може це бути пов’язано з харчуванням?

Якщо зуби не розвиваються правильно, то найчастіше причиною є спадковість, яка не має нічого спільного з харчуванням.

Важко сказати, коли у вашого чіхуахуа випадають молочні зуби і починають рости постійні зуби. Їх так важко помітити, коли вони випадають, тому що вони такі крихітні. Однак, як і діти, цуценята з часом втратять молочні зуби. Цуценята ростуть дуже швидкими темпами і в них прорізаються молочні зуби в віці від двох до чотирьох тижнів. Зуби – це жива тканина, вкрита емаллю, яка є найтвердішою речовиною в організмі собаки. Дентин – це наступний шар, а останній шар – серцевина зуба, яка називається пульпа, і містить кровоносні судини та нерви для живлення зубів.

В цуценяти виростає близько 28 молочних зубів (залежно від розміру собаки та породи), тоді як дорослий собака може мати 42 постійних зуба. У верхній щелепі є близько 20 зубів, а решта 22 – розташовані на нижній щелепі. До шеститижневого віку цуценя має майже всі свої молочні зуби (тому, мабуть, мати починає відлучати цуценят від годування). Ці молочні зуби цуценят нагадують маленькі голки, коли вони кусаються і харчуються.

Оскільки собаки ростуть з різною швидкістю, випадіння молочних зубів може відбуватись у різні проміжки часу. Більші собаки ростуть швидшими темпами і в них постійні зуби прорізуються приблизно у чотиримісячному віці, тоді як в собак менших порід постійні зуби можуть не прорізуватись до досягненя віку шести місяців і старше. Видається, що цуценята постійно знаходяться на якомусь етапі прорізання зубів, здається, постійно переживають якусь форму прорізування зубів до приблизно дев'ятимісячного віку. Ось чому цуценятам потрібно мати багато іграшок, щоб їх жувати, щоб полегшити дискомфорт, який виникає через ріст зубів та болючість ясен. Частування та жувальні іграшки допомагають перенаправити деструктивну поведінку вашого цуценяти на «дозволені» кістки та іграшки.

Трапляються випадки, коли постійний зуб виростає до того, як випаде молочний, що називається збереженням молочних зубів. Щоб зарадити цій проблемі, необхідно видалити цуценяті молочний зуб. Ця проблема є типовою у багатьох порід собак.

 

4-місячне цуценя з притулку (середнього розміру – змішана порода). Останні 6 тижнів він отримував Husse Valp, він набрав 1 кг, але потім ветеринар виявив, що у нього в крові та сечі дуже високий цукор. Так що він порекомендував почати годувати його кормом для діабетичних собак. Чи можемо ми давати Light Optimal цуценяті з діабетом?

Цуценя 4-х місяців найкраще годувати кормом для періоду росту, навіть якщо в собаки діабет. Немає комерційно доступних кормів для діабетичних собак в період росту, тому найкраще годувати сухими комерційними кормами для періоду росту. Ми б порадили годувати  Husse Valp. Оскільки собака худий, протипоказано годувати його кормами з легкими рецептурами (light) або кормами для дорослих собак з діабетом, які містять недостатньо калорій та білків для росту.

Оскільки собакий такий худий, не виключено, що у нього також екзокринна недостатність підшлункової залози (підшлункова залоза виробляє не тільки інсулін, але і травні ферменти): було б цікаво це перевірити і можливо доповнити раціон травними ферментами або свинячою підшлунковою залозою.

 

Яке значенняя pH в сухих кормів Husse для котів?

Kattunge                    7.0

Exclusive Active        7.0

Exclusive Light          6.7

Exclusive Digest        7.0

Exclusive Sterilised   6.7

Exclusive Urinary      6.3

Opus Lynx                 7.0

Lynx Senior               7.0

Kroketter Kyckling     7.0

Kroketter Lax             7.0

 

Чи підходить Kattunge для вагітних кішок?

Приведено рекомендації щодо годування котів Європейскої федерації індустрії виробництва кормів для домашніх тварин: в період розмноження підвищуються потреби в білках і вміст білків у кормі має становити вище 28-30%. З асортименту продуктів Husse ми радимо корм для котів з найвищим вмістом білка: Husse Kattunge. З цим кормом ніяких добавок не потрібно.

 

 

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll