Де купити?

Знайдіть місцевого представника

Ласкаво просимо до Husse! Ми - фахівці з питання харчування тварин, що означає, що ми завжди можемо запропонувати їжу найвищої якості для вашої собаки та кота. Знання, які ми маємо, є важливими для вас як власників собак та котів, щоб ви були переконані, що ваш домашній улюбленець отримує правильне харчування, відповідно до його потреб. Крім того, ми доставляємо додому нашу продукцію вам абсолютно безкоштовно, починаючи, з 499 гривень!

Ви не впевнені, який продукт найкраще підходить для ваших домашніх тварин? У Husse, ми з задоволенням допоможемо вам! Не соромтеся звертатися до свого місцевого представника по електронній пошті, телефонувати або розмовляти з будь-ким із нас у Husse. Разом, ми хочемо допомогти вам знайти потрібний продукт для ваших домашніх тварин у відповідності з їх породою, віком, вагою, рівнем активності та станом здоров'я.

Місцеві представники Husse надають вам, нашим клієнтам, сервіс на високому рівні при здійсненні покупок з нами. Як наш клієнт, ви завжди є нашим найвищим пріоритетом, і наші представники постійно працюють, щоб забезпечити 100% задоволення нашим сервісом, доставкою додому та продуктами. Наші клієнти демонструють високу лояльність і уже багато років повертаються до нас завдяки дуже хорошим стосункам з нашими представниками. Ми постійно прагнемо забезпечити тісну співпрацю між нашими представниками та нашими клієнтами. Для нас у Husse дуже важливо, щоб усі наші клієнти були задоволені нашими представниками, доставкою додому і могли рекомендувати нашу продукцію іншим власникам котів та собак.

У Husse ви можете підписатися на регулярну доставку улюбленого харчування для вашого домашнього улюбленця, без потреби здійснювати замовлення кожного разу, коли їжа починає закінчуватись. Ми можемо автоматично доставляти Ваше замовлення без необхідності здійснювати його повторно. Простіше не може й бути!

Scroll