Де купити?

Знайдіть місцевого представника Husse! Ми обслуговуємо клієнтів по всій* Україні!

Ласкаво просимо до Husse! Ми - фахівці з питання харчування тварин і це означає, що ми завжди можемо запропонувати корм найвищої якості для вашої собаки чи кота відповідно до потреб Ваших улюбленців. Крім того, ми доставимо Ваше замовлення від 500 гривень Вам додому абсолютно безкоштовно!

Ви не впевнені, який продукт Husse найкраще підходить для ваших домашніх тварин? Husse із задоволенням допоможемо вам! Зверніться до свого місцевого представника по електронній пошті або зателефонуйте нам за будь-яким номером, вказаним на сайті Husse. Ми спробуємо підібрати корм для ваших домашніх улюбленців з урахуванням їх породи, віку, ваги, рівня активності та стану здоров'я.

Ви також можете замовити регулярну доставку улюбленого корму для Вашого домашнього улюбленця, без потреби здійснювати замовлення кожного разу, коли корм починає закінчуватись.

Якість продукції підтверджується великою кількістю лояльних і задоволених клієнтів Husse в усьому світі.

Ми зробимо все, щоб і Ви стали нашим постійним клієнтом. Ми невпинно працюємо над тим, щоб забезпечити Вам 100% задоволення нашими продуктами та сервісом, адже наші клієнти – наш найвищий пріоритет!

*за винятком тимчасово окупованих територій.

Ви можете переглянути список наших представників та продавців за посиланням, або знайти свого представника, ввівши Ваш поштовий індекс нижче:

* Якщо забули чи не знаєте свій поштовий індекс, можете знайти його за цим посиланням

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll