Husse виробляє корми з інгредієнтів супер преміум і преміум якості на кращих сучасних заводах, використовуючи унікальні, запатентовані технології, які дозволяють випускати корми з високою засвоюваністю і смаковими якостями.

Якість продукції підтверджується великою кількістю лояльних і задоволених клієнтів Husse у всьому світі. Виробничий процес Husse знаходиться під пильним моніторингом, контролем якості сировини і готової продукції. В процесі виробництва якісного харчування для собак і кішок ми піклуємося не тільки про конкретні потреби тварин, але і про природу в цілому. Наша команда ветеринарів і експертів з харчування постійно вдосконалюють наш продукт, прагнучи поліпшити його.

Крім того, у нас Ви завжди знайдете детальний опис наших продуктів, що дає уявлення про:

  •     склад;
  •     типовий аналіз і використані мінеральні і вітамінні добавки;
  •     енергетичну цінність;
  •     засвоюваність;
  •     загальну інформацію про продукт (призначення, рекомендації та інше).

Ми не використовуємо ГМО, хімічні барвники та ароматизатори. Наші рецепти розроблені з особливою ретельністю. Наші корми допомагають тваринам бути здоровими, мати блискучу шерсть, міцні зуби і кістки, і залишатися у відмінній формі до похилого віку. Отримуйте задоволення від спілкування зі своїми вихованцями, а ми подбаємо, щоб Вваше спілкування було довгим. Здорове харчування - запорука довгого здорового життя.

Scroll