Доставка додому кормів для собак та котів

Безкоштовна доставка корму для собак і котів

Husse намагається забезпечити клієнтів найкращим сервісом і пропонує безкоштовну доставку додому кормів для собак і котів. Доставка силами Husse позбавить Вас необхідності тягти додому важкі мішки, щоб нагодувати Ваших улюбленців і Ви зможете витрачати більше часу на гру з ними.

Знайти здорове харчування для домашніх тварин онлайн не завжди легко. Але тепер це буде простіше, якщо коли Ви обираєте Husse!

Husse забезпечує безкоштовну доставку додому, коли Ви купуєте продукцію на суму від 500 гривень. При замовленні на меншу суму, оплата за доставку складе лише 45 гривень. Доставка здійснюється нашим регіональним представником за Вашою адресою протягом 2 робочих днів з моменту підтвердження замовлення, якщо інше не узгоджено з представником Husse. Про умови доставки безкоштовних зразків продукції дізнайтеся у місцевих представників

У разі відсутності регіонального представника, доставка відбувається службою "Нова Пошта" на умовах та у строки перевізника.

Безкоштовною також буде доставка додому на відділення за допомогою "Нової Пошти" за умови розміщення замовлення на суму більше 500 грн. За інших умов доставка Новою Поштою буде відбуватися за Ваш рахунок згідно тарифів перевізника, розміщеними на офіційному сайті.

ЩОБ ЗНАЙТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРЕДСТАВНИКА, НАТИСНІТЬ ТУТ.

УВАГА! На час карантину, який запроваджено в Україні з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19, HUSSE Україна забезпечує БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ кормів незалежно від суми замовлення (окрім безкоштовних зразків, деталі у розділі Безкоштовні зразки). Всі інші умови залишаються незмінними. 

Доставка корму для собак

Відповідальність за добробут собак лежить на їх власниках. Якщо б собаки самі собі обирали харчування, вони, швидше за все, мали б надлишкову вагу і погане самопочуття через захворювання, пов'язані з ожирінням.

Можливо, важко зрозуміти який саме корм є правильним вибором для Вашої собаки. Багато різних факторів впливають на це, включаючи вік собаки, його порода, можливі алергії, хвороби та проблеми зі шлунком, а також не менш важлива активність Вашого домашнього улюбленця. Природньо, що корм також повинен мати гарний смак, щоб собака хотів їсти його щодня. Деякі собаки віддають перевагу м'якій їжі. Якщо Ви не впевнені щодо того, який вид корму подобається Вашій собаці, Ви можете замовити безкоштовний зразок сухого корму перш ніж придбати великий пакет. Ви також можете відправити повідомлення до одного з наших консультантів з питань харчування і запитати поради щодо варіанту корму для Вашого собаки.

У Husse Ви знайдете широкий асортимент різних видів кормів, необхідних для Вашої собаки: від безглютенового до спеціального корму для кастрованих собак. Великі пакети важко носити, і Ви зможете цього уникнути за допомогою нашої зручної доставки додому. Робити покупки в Husse легко: натисніть на корм, який вподобав Ваш улюбленець і отримайте доставку до Ваших дверей!

Доставка корму для котів

Husse прагне полегшити Ваше повсякденне життя і пропонує також доставку додому корму для котів. Ми знаємо, що рутина повсякденного життя містить багато речей і як легко щось забути.

Ви були у ситуації, коли приїжджаєте додому і несете важкі пакети з їжею, а маленькі очі кішечки чи котику, невинно дивлячись, нагадують, що Ви забули купити щось і для них? Ось чому сервіс, який ми пропонуємо Вам - безцінний. На нашому сайті Ви можете вибрати необхідний Вашому котику чи кішечці корм, серед різноманіття котячих кормів. У нас також є котячі смаколики та інші аксесуари, які доставляються безпосередньо до Вас додому.

Якщо вам потрібна допомога у виборі потрібного корму для кота, ми завжди раді допомогти. Всі коти, як і люди, -різні, і потребують різних видів кормів. Деякі коти можуть мати більш чутливі шлунки або, можливо, хворіти, що не дозволяє їм їсти простий корм. У нас є широкий вибір кормів і Ви обов'язково знайдете саме той, що підходить Вашому коту.

Найціннішим є те, що ми доставляємо корм до Ваших дверей. Для нас важливо надати Вам і Вашим вусатим чотириногим друзям найкращий сервіс.

Отже, якщо Ви хочете бути добрим хазяїном вашому улюбленцю, пам’ятайте, що ми завжди поруч - з швидкою доставкою, широким асортиментом кормів та персональним обслуговуванням. Ви також можете отримати безкоштовні зразки сухого корму, щоб зрозуміти, що саме до вподоби Вашій кішці чи коту.

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll