Безкоштовна доставка додому корму для котів і собак

Безкоштовна доставка корму для собак і котів

Husse забезпечує клієнтів найкращим сервісом і пропонує безкоштовну доставку кормів для собак і котів. Для Вас, як клієнтів і власників домашніх тварин, ми спрощуємо доставку корму, щоб Ви могли отримати корми без зайвих витрат. Доставка Husse позбавить Вас необхідності тягти додому важкі пакунки для годування Ваших улюбленців і Ви зможете витрачати більше часу на гру з ними.

Знайти здорову їжу для домашніх тварин онлайн не завжди легко. Але тепер це буде простіше, якщо коли Ви використовуєте Husse!

Husse забезпечує безкоштовну доставку додому, коли Ви купуєте продукцію на суму від 500 гривень. При замовленні на меншу суму, оплата за доставку лише 45 гривень. Доставка здійснюється нашим місцевим представником за Вашою адресою протягом 2 робочих днів з моменту підтвердження замовлення. В разі відсутності регіонального представника, доставка відбувається Новою поштою, згідно тарифів Нової Пошти. ЩОБ ЗНАЙТИ МІСЦЕВОГО ПРЕДСТАВНИКА, НАТИСНІТЬ ТУТ

Знайти в Інтернеті їжу для домашніх тварин високої якості тепер дуже просто. Корм Husse дає все необхідне для здорового життя Ваших чотирилапих друзів. Husse має все, що може знадобитись Вашій собаці чи коту, ми зробили життя простішим для багатьох власників домашніх тварин у всьому світі.

Обов’язково замовте аксесуари для Вашого пухнастика і ми надішлемо Вам товари, використовуючи нашу послугу доставки корму додому.  

Husse забезпечує безкоштовну доставку додому на всі замовлення вартістю від 500 гривень.

Корм для собак

Відповідальність за добробут собак лежить на їх власниках. Якщо собаки самі б обирали варіанти їжі, вони, швидше за все, мали б надлишкову вагу і погане самопочуття через захворювання, пов'язані з ожирінням.

Можливо, важко зрозуміти, яка їжа є правильним вибором для Вашої собаки. Багато різних факторів впливають на це, включаючи вік собаки, її породу, можливі алергії, хвороби та проблеми зі шлунком, а також важливо, наскільки активний Ваш домашній улюбленець. Природньо, їжа також повинна мати гарний смак, щоб собака хотіла їсти її щодня. Деякі собаки віддають перевагу м'якій їжі. Якщо Ви не впевнені щодо того, який вид їжі подобається Вашій собаці, Ви можете замовити безкоштовний зразок, перш ніж придбати великий пакет. Ви також можете відправити повідомлення до одного з наших консультантів з питань харчування і запитати пораду щодо того, який корм буде кращим для Вашого собаки.

У Husse Ви знайдете широкий асортимент різних видів кормів, необхідних для Вашої собаки - починаючи від безглютенового корму до спеціального корму для кастрованих собак. Якщо Ваше замовлення від 500 гривень, Ви отримуєте безкоштовну доставку додому наших кормів для собак. Великі пакети важко носити, і Ви зможете цього уникнути за допомогою нашої зручної доставки додому. Робити покупки в Husse легко і ніколи раніше не було так просто купувати їжу для собак. Натисніть на корм, який подобається Вашій собаці і отримайте доставку до Ваших дверей, звільнивши більше часу, щоб витратити його зі своїм собакою.

Корм для котів

Husseпрагне полегшити Ваше повсякденне життя, запропонувавши доставку котячих кормів додому. Ми знаємо, що рутина повсякденного життя містить багато речей, і як легко щось забути. Всі змушені тримати багато моментів в пам’яті, і не завжди згадуємо про те, щоб написати список покупок та взяти його з собою. 

Ви були у ситуації, коли приїжджаєте додому і несете важкі пакети з їжею, а маленькі очі кішки, невинно дивлячись, нагадують, що Ви забули купити котячий корм? Ось чому сервіс, який ми пропонуємо Вам, - безцінний. На нашому сайті Ви можете вибрати необхідний Вашому котику корм, серед різноманіття котячих кормів. У нас також є котячі смаколики та інші аксесуари, які доставляються безпосередньо до Вас та Вашого кота.

Якщо вам потрібна допомога у виборі потрібного корму для кота, ми завжди раді допомогти. Всі коти, як і люди, -різні, і потребують різних видів кормів. Деякі коти можуть мати більш чутливі шлунки, , або, можливо, хворіти, що не дозволяє їм їсти простий корм. У нас є широкий вибір кормів і Ви обов'язково знайдете той корм, що підходить саме Вашому коту.

Найціннішим є те, що ми доставляємо корм для кішок до Ваших дверей. Для нас важливонадати Вам і Вашим чотириногим друзям найкращий сервіс. З доставкою додому, Вам не потрібно носити додому важкі пакети з кормом.

Отже, якщо Ви хочете бути добрим хазяїном вашому улюбленцю, пам’ятайте, що ми завжди поруч - з швидкою доставкою, широким асортиментом кормів та персональним обслуговуванням. Ви також можете замовити безкоштовні зразки, щоб зрозуміти, що саме до вподоби Вашій кішці.

Scroll