Корми Husse вироблені з високоякісних інгредієнтів та не містять ГМО, для здоров’я Ваших улюбленців!

 

Husse виробляє корми з інгредієнтів супер преміум і преміум якості на кращих сучасних заводах, з використанням унікальних, запатентованих технологій, які дозволяють випускати корми з високою засвоюваністю і смаковими якостями.

Якість продукції підтверджується великою кількістю лояльних і задоволених клієнтів Husse в усьому світі. Виробничий процес Husse знаходиться під пильним моніторингом і контролем якості сировини та готової продукції. В процесі виробництва якісного харчування для собак і котів ми піклуємося не тільки про конкретні потреби тварин, але і про природу в цілому. Наша команда ветеринарів і експертів з харчування постійно вдосконалюють наш продукт, прагнучи його поліпшити.

Крім того, у нас на сайті Ви завжди знайдете детальний опис наших продуктів, а саме:

  •     склад;
  •     типовий аналіз та використані мінеральні і вітамінні добавки;
  •     енергетичну цінність;
  •     засвоюваність;
  •     загальну інформацію про продукт (призначення, рекомендації та інше).

Ми не використовуємо ГМО, хімічні барвники та ароматизатори. Наші рецепти розроблені з особливою ретельністю. Наші корми допомагають тваринам бути здоровими, мати блискучу шерсть, міцні зуби і кістки, залишатися у відмінній формі до похилого віку. Отримуйте задоволення від спілкування зі своїми улюбленцями, а ми подбаємо, щоб Ваше спілкування було довгим. Здорове харчування - запорука довгого здорового життя!

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll