Супер пропозиція на останні упаковки Exclusive Active!

13.09.2021
Супер пропозиція на останні упаковки Exclusive Active!

За новиною про зміну назви нашого ТОР товару Exclusive Active поспішаємо повідомити вам про вигідну та приємну пропозицію:

на останні упаковки корму саме Exclusive Active надаємо знижку 40%!

Замовляйте товар за наступними цінами :

Exclusive Active 2 кг (термін придатності до 20.10.2021) – 252 грн.

Exclusive Active 7 кг (термін придатності до 25.11.2021) – 774 грн.

ПЛЮС – додатково діють Ваші персональні знижки та промокоди!

Гарні новини та гарні можливості завжди крокують разом

Не пропусти вигідну пропозицію та тепле осіннє прощання з Exclusive Active !

Детальні умови Акції:

В Акції «Супер пропозиція на останні упаковки» бере участь Товар торгової марки Husse: ЕКСКЛЮЗІВ АКТИВ 2 КГ (зі строком придатності до 20.10.2021) та ЕКСКЛЮЗІВ АКТИВ 7 КГ (зі строком придатності до 25.11.2021), який є у наявності та у продажу на сайті husse.ua.

Умови Акції: на акційний Товар на сайті husse.ua встановлюються спеціальні ціни, тобто знижені від звичайної ціни не менш ніж на 40% на одиницю такого товару. Також у період проведення Акції на чеки з акційними товарами діють інші знижки, промокоди, сертифікати тощо, які нараховуються на суму замовлення акційного Товару.

Коло осіб, що беруть участь в Акції – необмежене. Кількість одиниць акційного асортименту у замовленні – необмежена. Кількість акційного Товару – обмежена.

Акція діє на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з 13.09.2021 до закінчення товарних запасів акційного асортименту, але не довше кінцевого строку придатності кожної одиниці товару. Доставка акційного товару може займати більше 2-х робочих днів у випадках великої кількості замовлень.

 

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll