"Спробуй Husse!" продовжується!

31.01.2021

Нечувано! Акційну пропозицію «Спробуй Husse!» продовжено!

«Що,що?»

Продовжуємо супер вигідну пропозицію від Husse на упаковки 2 кг! Знижка -25% на 1 пачку або 2 пачки* за 500 грн.

«Чому?»

Друзі, прагнемо, щоб якомога більше ваших улюбленців затестили супер преміум корм шведської якості! Аби Вам було вигідно, а вашим пухнастикам смачно, Husse продовжує акційну пропозицію на бест сейлери в упаковках 2 кг!

«Так що пропонуємо?»

Пропонуємо на упаковки 2 кг -25% на 1 пачку або 2 пачки* за 500 грн з 1 по 7 лютого.

Це чудова пропозиція аби затестити та посмакувати Husse, чи не так?

*мається на увазі 2 однакові упаковки корму

В акції приймає участь сухий корм:

Для котиків:

• стерилізованих, менш активних - EXCLUSIVE STERILISED  2 КГ - 279 гривень

• активних - EXCLUSIVE ACTIVE  2 КГ - 297 гривень

Для песиків:

• гіпоалергенний, на основі м‘яса ягня - DIGEST 2 КГ - 324 гривень

ВАЖЛИВО:  Знижка розраховується автоматично під час оформлення замовлення та відображається у полі «Знижка» (після реєстрації або введення індексу у відповідне поле при оформленні замовлення), а спеціальна ціна у полі «До сплати».

Не зволікай, замовляй!

 

Детальні умови Акції:

* В Акції «Спробуй Husse!» бере участь сухий корм торгової марки Husse, який є у наявності та у продажу на сайті husse.ua: Digest 2 кг, Exclusive Sterilised  2 кг, Exclusive Active  2 кг. Коло осіб, що беруть участь в акції – необмежене. Умови акції: Покупцю надається знижка у розмірі 25%, якщо замовлення містить 1 (одну) одиницю акційного Товару або спеціальна ціна у розмірі 500 (п‘ятсот) грн. при замовленні  2 (двох) однакових одиниць акційного Товару в чеку. Максимальна кількість однакового акційного Товару в чеку (замовленні) – 4 шт.

Знижка розраховується автоматично під час оформлення замовлення та відображається у полі «Знижка» (після реєстрації або введення індексу у відповідне поле при оформленні замовлення), а спеціальна ціна у полі «До сплати». Кількість акційного Товару  - обмежена.

Акція діє з 01.02.2021 р. по 07.02.2021 р. на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. У період проведення Акції на чеки з акційними товарами (а саме: на акційні товари у таких чеках) не діють інші знижки, промо-коди, сертифікати тощо.

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll