Новинки серії «PRO» від Husse!

24.06.2021
Новинки серії «PRO» від Husse!

Husse новинки серії «PRO» - це високоякісні шведські корми, що виготовлені з найкращих інгредієнтів, за особливою рецептурою, аби забезпечити ваших тварин усіма необхідними речовинами. Лінійка  «PRO» розроблена, в основному, для професійних заводчиків. Хочете забезпечити своїм улюбленцям якісне харчування? Тоді зверніть увагу на новинки сухих кормів від Husse! Серед новинок:

PRO – повнораціонний корм для дорослих собак з помірним або низьким рівнем активності, який містить всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мінерали. 

PRO SELECT – корм виготовлений тільки з високоякісних легкозасвоюваних інгредієнтів що, підходить дорослим собакам з чутливою травною системою та проявами алергії. 

PRO VALP – корм преміальної якості, який містить додаткові поживні речовини, вітаміни та мінерали, необхідні цуценятам під час зростання. Він підходить у якості прикорму цуценятам від 3 тижнів і як повноцінний корм від 4 тижнів до дорослого віку. Також підходить для вагітних і годуючих сук.

Обираєте якість перевірену роками? Тоді обирайте новинки від Husse серії «PRO» просто зараз!

 

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll