Поради для власників собак щодо прогулянок під час холодної погоди

17.02.2021
Поради для власників собак щодо прогулянок під час холодної погоди

На вулиці холодно, але не бійтеся виходити на прогулянку з собакою! Гратись в снігу - це велика розвага, тож і ви, і ваш чотирилапий друг можете насолоджуватися цим!

Більшість собак добре переносять холод. Виняток становлять: цуценята, короткошерсті і голі (безшерсті) собаки, старі собаки, також такі породи, як доберман, боксер і хорти, які дуже чутливі до холодної погоди. З іншого боку, є такі породи, як сибірський хаскі, які витримують дуже холодну погоду, і вони навіть можуть спати на вулиці при мінус 30 градусах. Різниця, звісно, може бути і в собак однієї породи, але якщо собака поступово звикає до холоду, він набирає більше підшерстя і, отже, стає більш стійким до холодних температур.

Порада 1: Якщо ви не впевнені, скільки часу можете перебувати на вулиці ваш собака, просто спостерігайте за ним. Поки ваш улюбленець активний під час прогулянки, бігає навколо і, очевидно, насолоджується зимовою погодою, немає причин робити коротший проміжок, ніж зазвичай.

Порада 2:  Не забудьте використовувати світловідбиваючий комір чи одяг у темний час доби.

У темні ночі подбайте про те, щоб вашого собаку могли бачити перехожі та транспортні засоби. Це можна зробити за допомогою світловідбиваючого коміра чи полосок на одязі. Також важливо, щоб ви носили світловідбивачі на своєму одязі. Світловідбивний одяг може врятувати життя завдяки видимості на відстані 140 метрів, коли на нього потрапляє світло, на противагу приблизно 20 метрам без такого одягу та аксесуарів.

Обмороження

Обмороження може виникати при дуже низьких температурах. У тварин можуть замерзнути їх кінцівки (кінчики вух, хвіст і лапи). Шкіра може стати дуже блідою з синьо-білим відтінком через зменшення кровотоку, і навколо цієї області може навіть утворитися лід.

Порада 3: Щоб запобігти прогресуванню таких наслідків прогулянки та не піддавати ризику обморожену тканину, прикладіть до ураженої області теплий рушник.

Взимку собаки схильні до травм стопи та подразнення лап. Наступати на кристали солі або каміння, заховані під снігом, може бути болючим і призвести до порізів.

Порада 4: Щоб захистити лапи та запобігти тріщинам та порізам, за кілька годин до прогулянки нанесіть на лапи бджолиний віск.

Не забувайте, що прогулянка має бути не лише веселою, а й безпечною!

Гарного настрою та здоров‘я вам та вашим улюбленцям!

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll