Основні поняття у годівлі домашніх тварин

02.06.2021
Основні поняття у годівлі домашніх тварин

Для власників тварин, які цікавляться їжею для своїх вихованців більше ніж на рівні «яку кількість корму я маю дати своєму котику/песику за один раз/день», доволі часто доводиться стикатися з певними термінами, що постійно використовують ветеринарні лікарі, дієтологи, виробники та продавці готових кормів для тварин. І, звісно, відповідальні та вдумливі господарі певною мірою розуміються на таких термінах. 

Тож для тих хто розуміється, але не проти ще раз переконатися у правильності свого розуміння, і для тих хто цікавиться, але ще не мав часу заглибитися у цю справу, розберемо основні терміни, що характеризують харчування для тварин. 

Корм (їжа для тварин) - будь-яка речовина або продукт, включаючи кормові добавки, перероблені, частково перероблені чи не перероблені, призначені для годування тварин.

Сухий корм для тваринкорм для домашніх тварин, що містить не більше 14% вологи (оптимальний рівень вологи для сухих кормів 10% - грибок та бактерії не можуть розвиватися у середовищі, де вологість нижче 10%).

Напіввологий корм для тварин – корм із вмістом вологи 14% та вище, але не більше 60%.

Вологий корм – корм з вмістом вологи 60% та більше.

Повнораціонний корм - який завдяки своєму складу, повністю забезпечує потреби тварин у поживних, мінеральних та біологічно активних речовинах та є достатнім для щоденного раціону, а також може бути єдиним кормом у раціоні.

Додатковий корм корм, що має високий вміст певних речовин, але може використовуватися лише у поєднанні з іншими кормами.

Добовий раціонсередня загальна кількість кормів, які щодобово необхідні тваринам відповідного виду, вікової категорії та продуктивності для задоволення всіх їхніх потреб, обчислена із розрахунку вологи корму 12 відсотків.

Збалансований раціонраціон годівлі тварин, що є узгодженим з усіма потребами тварин (вид тварин, вік, фізіологічний стан, активність, робочі навантаження тощо) згідно усіх нормованих показників енергії, поживних речовин, вітамінів та мінералів. У збалансованому раціоні враховуються не лише кількісні показники, а також, що є дуже важливо, співвідношення поживних речовин необхідних для нормального функціонування організму.

Поживність це здатність корму задовольняти різнобічні потреби тварин у поживних речовинах.  У першу чергу показником поживності є хімічний склад корму (визначається методом зоотехнічного аналізу кормів, може змінюватись залежно від ґрунту, клімату, агротехніки вирощування, способів заготівлі, зберігання і т.п.) та біодоступність (перетравність, засвоюваність) поживних речовин.

Поживні речовини кормуце органічні (протеїн, жири, вуглеводи, вітаміни, ферменти, гормони та інші біологічно-активні речовини) та неорганічні речовини (мінеральні речовини та вода) необхідні для живлення тварин. 

Біодоступністьступінь, у якій поживна речовина поглинається та стає доступною до використання по місцю дії в організмі.

Корми Husse виготовляються на сучасному заводі у Бельгії (єдиного для всіх ринків), що гарантує однакову та високу якість наших кормів в 50 країнах світу! Виробництво сертифіковане, знаходиться під постійним ветеринарним контролем та зареєстроване AFSCA – Федеральною Агенцією Безпеки Харчового Ланцюга.

На територію України корми Husse потрапляють з дотриманням європейських стандартів та усіх норм і правил чинного законодавства України.

Якщо говорити термінами, які ми сьогодні розглядали, то сухий корм Husse є повнораціонним,  збалансованим для конкретної цільової групи тварин, містить всі поживні речовини, необхідні для собак та котів та високій ступінь біодоступності.

Сьогодні ми раді презентувати Вам наші Новинки Супер Преміум сегменту із засвоюваністю поживних речовин 90-92% для песиків середніх чи великих порід! 

OPTIMAL (ОПТІМАЛ) - повнораціонний корм, який містить лише найкращі інгредієнти. Основним джерелом білка є високоякісний курячий білок. Optimal має вищу калорійність ніж звичайний корм та ідеально підходить для активних собак середніх або великих порід з вищими потребами в енергії. Рекомендується для молодих собак та для вагітних і годуючих сук.

OPTIMAL LIGHT (ОПТІМАЛ ЛАЙТ) - повнораціонний корм для дорослих собак, що містить лише найкращі легко перетравні інгредієнти з високою засвоюваністю та високою поживною цінністю. Він спеціально розроблений для задоволення потреб у харчуванні менш активних собак, собак із зайвою вагою, собак із цукровим діабетом або собак, які, як правило, швидко набирають вагу. Цей корм ідеально підходить для підтримки вашого собаки у відмінній формі.

PRIMA PLUS (ПРИМА ПЛЮС) - повнораціонний корм, що містить лише найкращі інгредієнти, обрані завдяки їх високій засвоюваності. Він має знижений вміст жирів і тому є ідеальним кормом для підтримки вашого собаки в ідеальній формі та для запобігання ожирінню. Збагачений вітаміном С

STERILISED (СТЕРИЛАЙЗД) - повнораціонний корм для стерилізованих дорослих собак старше 12 місяців. Корм поєднує у собі обмежений рівень калорійності з високим вмістом білків та L-карнітину для сприяння метаболізму жирів. Цей корм на основі курки забезпечує повноцінне харчування та контроль ваги. Завдяки оптимальному балансу білків та жирів цей корм допомагає вашому вихованцю бути у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

DIGEST GIANT SENSITIVE (ДАЙДЖЕСТ ДЖАЄНТ) – гіпоалергенний повнораціонний корм, вироблений з легкоперетравних інгредієнтів, що підходять для собак великих і гігантських порід з чутливим травленням. Ідеальне харчування з помірним рівнем енергії дозволяє дорослим собакам залишатися у гарній формі, чудово почуватися та виглядати. Розмір гранул спеціально підібраний для собак великих порід. На основі ягняти та рису, без глютену.

OPTIMAL SENSITIVE (ОПТІМАЛ СЕНСІТІВ) - повнораціонний корм на основі курки та рису для дорослих активних собак з чутливою травною системою та проявами алергії. Цей корм містить тільки найкращі інгредієнти. Не містить пшеничного глютену, тільки рис, як єдине джерело зерна. Продукт має високий вміст жирів - для задоволення збільшених потреб в енергії та лецитин для підвищення засвоюваності жирів.

LIGHT SENSITIVE (ЛАЙТ СЕНСІТІВ) – повнораціонний корм для дорослих собак, що містить тільки найкращі інгредієнти з високим рівнем засвоюваності та поживної цінності. Цей корм спеціально розроблений для задоволення потреб собак з надлишковою вагою чи схильних до швидкого набору ваги та малоактивних собак. Light Sensitive допоможе вашому вихованцю залишатися у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

Обираючи харчування для своїх домашніх улюбленців, враховуйте максимум інформації, що надають виробники корму, адже від цього залежить якість життя, здоров’я та довголіття Ваших песиків!

 

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll