Літня пропозиція для котиків від Husse!

18.07.2021
Літня пропозиція для котиків від Husse!

Нарешті час і мурчиків побалувати! В розпал літа пропонуємо -15% знижки на корм Exclusive Active від Husse для активних котів! 

Якщо ваш улюбленець енергійний, любить бавитися вдома чи гуляти надворі, бігати за справжніми метеликами чи сонячними зайчиками,  лазити по заборах чи найекстремальніших місцях улюбленої квартири,  стрибати під дощувателем чи просто полювати за мухою:), а потім відпочивши смачно та здорово попоїсти – ця пропозиція саме для вас!

Чому Exclusive Active: 

  • Багато калорій аби задовольнити всі потреби активних котів в енергії. В Exclusive Active їх аж 4410 ккал / кг.
  • Білки – дуже важливі, особливо тваринного походження і без жирів нікуди, тому Exclusive Active містить 32% білків, з яких 78 % саме тваринні та 21% жирів.
  • ТАУРИН у складі Exclusive Active міститься не тільки у курці, якої у складі 30%, а ще й додається для забезпечення оптимального рівня.
  • ОМЕГА-3 і ОМЕГА-6 жирні кислоти, якими збагачений корм Exclusive Active, піклується і про шкіру, і про шерсть. А на додачу ці елементи ще й імунітет мурчика зміцнюють!
  • Лосось та гідролізований тваринний білок забезбечують відмінний смак Exclusive Active.

Обирайте найкраще для ваших жвавих, завзятих та непосидючих вихованців!

Обирайте Exclusive Active від Husse (2 кг та 7 кг) та ще й зі знижкою -15%!

Детальні умови Акції:

Акція «Літня пропозиція для котиків від Husse!» діє на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з 19.07.2021 по 02.08.2021.

В Акції бере участь сухий корм торгової марки Husse, який є у наявності та у продажу на сайті husse.ua: Exclusive Active 2 кг та Exclusive Active 7 кг (надалі, “Товар”). Коло осіб, що беруть участь в акції – необмежене.

Умови Акції: на акційний Товар на сайті husse.ua встановлюється знижка 15% на кожну одиницю такого товару в чеку. Знижка розраховується автоматично під час оформлення замовлення та відображається у полі Знижка (після реєстрації або введення індексу у відповідне поле при оформленні замовлення). Кількість одиниць акційного Товару у замовленні – необмежена. Кількість акційного Товару – обмежена. 

Також у період проведення Акції на чеки з акційними Товарами, а саме на акційні Товари у таких чеках, не діють інші знижки, промо-коди, сертифікати тощо, які нараховуються на суму замовлення.

Доставка акційного товару може займати більше 2-х робочих днів у випадках великої кількості замовлень.

 

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll