Контроль ваги – актуальне питання не тільки для людей

12.10.2021
Контроль ваги – актуальне питання не тільки для людей

Сучасний ринок харчування для домашніх тварин надзвичайно багатий різноманітними пропозиціями раціонів на будь-яку потребу, як класичних: для дорослих, для малих, для великих, для дрібних тощо, так і для задоволення специфічних потреб як то – беззернові раціони, лікувальні раціони при різноманітних захворюваннях (діабет, урологічні захворювання…), веганські, для контролю ваги.

Вибір раціону для домашнього улюбленця, у першу чергу, це відповідальність господарів, які враховують потреби тварин, особисті обставини та переконання.

Харчові потреби домашнього улюбленця змінюються протягом усього його життя і на нього впливають такі фактори, як вік, активний чи малорухливий спосіб життя, репродуктивний стан, стан здоров’я вихованця та умови навколишнього середовища. Для задоволення особливих потреб окремої тварини власник повинен забезпечити необхідну кількість і правильний баланс енергії та основних поживних речовин у кількості їжі, яку споживає вихованець.

Сьогодні мова піде про контроль ваги домашніх тварин та особливості харчування, коли це питання є актуальним.

На що повинні орієнтуватися власники домашніх тварин для власного розуміння чи страждає їхня тварина від зайвої ваги чи протилежної проблеми:

  • На породні стандарти (якщо тварина породиста);
  • Таблиці оцінки фізичного стану

Оцінка фізичного стану:

Занадто худий

Ребра, поперекові хребці і кістки тазу добре помітні, не промацуються жирові відкладання, різко окреслена талія і підтягнутий живіт, стирчать тазові кістки

Мінімальний жировий шар

Ребра легко промацуються, мінімальний жировий шар, талія легко помітна, якщо дивитись зверху, помітний втягнутий живіт

Іделальний

Ребра промацуються, але їх не

Видно, талія помітна за ребрами, якщо

дивитись зверху, підтягнутість живота помітна, якщо дивитись збоку

Зайва вага

Ребра пальпуються, але помітний жировий покрив, талія непомітна, якщо дивитися зверху, але не виступає, ребра не легко промацати під товстим жировим шаром

Огрядний

Відкладення жиру в області попереку

і основи хвоста, талія практично не помітна або відсутня взагалі, живіт не підтягнутий – може бути помітно збільшений розмір живота

 

Рекомендації щодо годування зазвичай містяться на упаковці готового корму для домашніх тварин і вони дають власникам хороший посібник для початку роботи, хоча слід визнати, що рекомендації призначені лише як орієнтир для надання приблизної оцінки харчових потреб вихованця. Оскільки собаки та кішки значно різняться за своїми розмірами, рівнем активності, стадією життя та середовищем, в якому вони утримуються, з часом власнику потрібно стежити за станом тіла вихованця і вирішувати, годувати його більше чи менше і який вид їжі найкраще відповідає їхнім вимогам.

Ребра часто використовуються для оцінки стану вгодованості собак. Ви повинні відчувати ребра вашого улюбленця, коли легенько гладите його по боках. Якщо ви їх не відчуваєте, собака, мабуть, важить забагато, тому почніть давати йому меншу кількість корму. Після того, як ви почали годувати домашнього улюбленця відповідною кількістю корму, зважуйте його принаймні один раз на місяць, щоб визначити, чи ви (і ваш вихованець) на правильному шляху. При необхідності трохи збільшуйте або зменшуйте кількість корму, поки вихованець не буде втримувати ідеальну вагу.

Ви можете легко зважити маленьку собаку чи кота за допомогою побутових ваг – просто зважте себе, тримаючи домашнього улюбленця на руках, а потім зважте себе без нього і обчисліть різницю. Більших собак зазвичай можна зважувати в кабінеті вашого ветеринара. Коли собака має зайву вагу, це означає, що він отримував з їжею більше енергії, ніж було потрібно для задоволення його енергетичних потреб. Щоб собака втратив вагу, він повинен отримувати менше енергії з їжею. Це означає, що слід зменшити кількість корму, а саме його раціон слід обмежити до 60% потреб, необхідних для підтримання його оптимальної ваги.

Також собаку слід годувати кормом з низькою калорійністю.

 

Husse працює над асортиментом для задоволення різних потреб ваших вихованців і на сьогодні маємо корми для домашніх улюбленців, що потребують контролю за вагою. Наразі презентуємо такі для собак:

OPTIMAL LIGHT

Повнораціонний корм для дорослих собак з надмірною вагою, діабетом або собак схильних до швидкого набору ваги.

Містить лише найкращі легкоперетравні інгредієнти з високою засвоюваністю, високою поживною цінністю та низьким вмістом жирів. Збагачений клітковиною, яка сприяє насиченню меншою кількістю корму. Збагачений комплексом вітамінів для збільшення стійкості до хвороб та зміцнення імунної системи. Містить хондроїтин і глюкозамін для підтримки здоров’я суглобів. Ідеально підходить для собак з надмірною вагою, діабетом або собак схильних до швидкого набору ваги задля підтримки вашого вихованця у відмінній формі.

 

LIGHT SENSITIVE

Повнораціонний корм для дорослих малоактивних собак з чутливою травною системою.

Містить тільки найкращі інгредієнти з високим рівнем засвоюваності та поживної цінності. Спеціально розроблений для задоволення потреб собак з надлишковою вагою чи схильних до швидкого набору ваги та малоактивних собак. Ідеально підходить собакам з діабетом, завдяки зменшеній калорійності та наявності у складі повільно засвоюваних волокон. Light Sensitive допоможе вашому вихованцю залишатися у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

 

PRIMA PLUS

Повнораціонний корм для дорослих собак з нормальним та низьким рівнем активності.

Містить лише найкращі інгредієнти, обрані завдяки їх високій засвоюваності. Має знижений вміст жирів і тому є ідеальним кормом для підтримки вашого собаки в ідеальній формі та для запобігання ожирінню. Збагачений вітаміном С.

STERILISED

Повнораціонний корм для дорослих стерилізованих собак.

Поєднує у собі обмежений рівень калорійності з високим вмістом білків та L-карнітину для сприяння метаболізму жирів. Sterilised на основі курки забезпечує повноцінне харчування та контроль ваги. Завдяки оптимальному балансу білків та жирів цей корм допомагає вашому вихованцю бути у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

STERILISED MINI

Повнораціонний супер преміум корм для стерилізованих собак малих порід старше 12 місяців.

Спеціально розроблений для поєднання обмеженого енергетичного рівня з високим вмістом білків та L-карнітину, що сприяє прискоренню метаболізму. Забезпечує повноцінне харчування та управління вагою. Завдяки оптимальному балансу білків та жирів, цей корм допомагає вашому вихованцю бути у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

Обираючи харчування для своїх домашніх улюбленців, враховуйте їх особливості та стиль життя, адже від цього залежить якість життя, здоров’я та довголіття Ваших песиків!

І не забудьте про знижку 5% з промокодом newforpets

 

 

 

 

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll