ФОТОЗІРКИ Husse 2022!

02.11.2021
ФОТОЗІРКИ Husse 2022!

Друзі, чудові новини! Збираємо фото ваших улюбленців для фірмового календаря Husse з фото наших прихильників на 2022 рік! 12 місяців – 12 чудових фото ваших улюбленців!

Бажаєте, щоб Ваш улюбленець став зіркою Husse?:) Долучайтеся та надсилайте його найкраще фото!

Що потрібно:

  1. Зробити хоча б одну покупку сухого корму Husse smiley
  2. Обрати улюблене фото де ваш вихованець позує, можливо разом з вами. Фото має бути горизонтального формату, естетичне та гарної якості (високої якості).
  3. Надіслати ваші фото файлами в наші соціальні мережі (Мессенджер у Фейсбук, або у Дірект в Інстаграм) та додати назву улюбленого корму Husse. Також, можна надіслати фото на пошту: sales@husse.ua. Якщо бажаєте, можете продублювати фото в коментарі. Також не забудьте надати контактний телефон для зворотного зв‘язку.
  4. Підписатись на наші соціальні мережі та слідкувати за новинами smiley

Переможці фотоконкурсу отримають примірники календарів на 2022 рік безкоштовно. І пам’ятайте, кожен домашній вихованець – це наша зірочка! Тож, цінуймо їх та не забуваймо частувати смачненьким і якісним кормом Husse!

 З нетерпінням чекаємо на ваші фото до 16.11.2021

*Технічні вимоги до фотографій: фотографії мають бути горизонтального формату, високої роздільної здатності. Надсилаючи фотографії, Ви надаєте згоду компанії ТОВ «ГУД ПЕТ ФУД» на використання Вашого зображення та Вашого домашнього улюбленця в рекламних цілях на будь-яких рекламних носіях.

Завантажити прикріплений документ

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll