«Цікавинки» у складі кормів для котів

25.05.2021
«Цікавинки» у складі кормів для котів

Вже давно і надійно у серцях та помешканнях людей оселилися коти - просто домашні улюбленці, відповідальні та не дуже працівники-мишолови, яскраві зірки виставок, та родоначальники цілих поколінь. Люди не просто піклуються про тварин, які мешкають поряд, а досить ретельно та відповідально підходять до створення найкращих умов для своїх «муркотиків» та забезпечення їх найкращим харчуванням.

Попит, як кажуть, створює пропозицію і на ринок виходять все нові та нові корми для котів. Дієтологи вивчають та досліджують харчові потреби котів та постійно працюють над покращенням готових раціонів для них.

Так, у складі раціонів з’являються нові та цікаві інгредієнти, які з першого погляду викликають здивування.

Нині людство все більше звертає свою увагу на те, що дає природа, це модно та прогресивно, тож не дивно, що все частіше і у засобах догляду та продуктах харчування для тварин використовуються рослинні компоненти. У складі рослин міститься велика кількість різноманітних хімічних та біологічно активних речовин та сполук, які тим чи іншим чином (але більш лагідно та природньо, ніж синтетичні аналоги) можуть впливати на організм тварин. Домашні тварини зберегли, напевно, на якомусь генетичному рівні ці знання, з часів, коли вільно існували у природі та самі про себе дбали. Досить часто господарі спостерігають як їхні хижаки – котики та собачки, «пасуть» травичку ніби жуйні тварини і це викликає у людей занепокоєння. Насправді, все нормально, тварини таким чином піклуються про своє здоров’я, отримуючи корисні для них речовини, яких не вистачає, або з лікувальною чи профілактичною метою.

Тож сьогодні поговоримо про кілька таких природніх скарбів.

Насіння льону.

Льон звичайний – однорічна трав’яниста рослина родини льонових, яку культивують як прядивну та олійну рослину. У кормах для тварин частіше за все використовують насіння льону. Насіння льону містить у своєму складі жирні олії (гліцериди ліноленової, лінолевої, олеїнової, пальмітинової та стеаринової кислот), слиз, вуглеводи, глікозиди, органічні кислоти, ферменти та вітаміни. Володіє обволікаючими, протизапальними властивостями, а також легкою проносною дією (посилює перистальтику кишківника), посилює секрецію підшлункової залози, володіє сечогінними та жовчогінними властивостями.

Розмарин лікарський.

Невеликий вічнозелений кущ родини  губоцвітних, вирощують як ефіроолійну рослину, з декоративною метою, широко використовується у кулінарії (як спеція). Для медичних потреб використовують листя розмарину. У складі розмарину є ефірні олії, алкалоїди, дубильні речовини, гіркоти, смолисті речовини, органічні кислоти, мінеральні речовини, фітонциди. Рослина володіє спазмолітичними властивостями (знімає спазми гладенької мускулатури), має сечогінну, жовчогінну дію, посилює жовчоутворення, посилює секрецію шлункового соку, посилює секрецію молока (при лактації), володіє протизапальними та антисептичними властивостями.

Журавлина.

Вічнозелений кущ родини вересових. З лікувальною метою використовують стиглі ягоди. Ягоди містять дубильні речовини, флавоноїди, глікозиди, пектинові речовини, аскорбінову кислоту, органічні кислоти, тритерпени, антоціани, цукри, мікро та макроелементи, вітаміни. Корисні властивості журавлини: тонізуюча, освіжаюча, вітамінна, антимікробна, сечогінна, підвищує фізичну витривалість, покращує секрецію шлункового та панкреатичного соку. Ягоди використовують при лікуванні нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів (завдяки вмісту проаноціанідинів А-типу) та для зниження температури при гарячці.

Спеціалісти Husse йдуть у ногу з сучасними тенденціями у харчуванні домашніх тварин і розробляють раціони, що враховують всі харчові потреби тварин, використовуючи лише корисні, натуральні та високоякісні компоненти.

Раді презентувати Вам новинки кормів для котів від Husse:

 

KATTUNGE – повноцінне харчування для кошенят. Цей Супер Преміум корм на основі курки забезпечує ваших кошенят достатньою кількістю поживних речовин, вітамінів, збалансованим рівнем макро- та мікроелементів необхідних для живлення м’язів, шкіри, шерсті та усіх систем організму під час зростання. Достатня кількість таурину допомагає вашому кошеняті підтримувати здоров'я очей, серця та репродуктивних органів. Kattunge рекомендується для кошенят від моменту відлучення від матері до 12 місяців. Також підходить для вагітних і годуючих кішок.

EXCLUSIVE DIGEST - повнораціонний Супер Преміум корм для котів з чутливою травною системою на основі ягняти та рису. Додавання високоякісних інгредієнтів, таких як ягня та рис, зменшує ризик виникнення алергічних реакцій. Цей суперпреміальний корм забезпечує повноцінне харчування та має оптимальний баланс білків і жирів, що допоможе вашому вихованцю залишатися у гарній формі, чудово почуватися та виглядати.

URINARY - це збалансований повнораціонний Супер Преміум корм для котів. Розроблений спеціально для підтримки здоров’я сечовидільної системи котів, з низьким вмістом магнію для зниження рівня PH сечі. Містить журавлину для покращення здоров’я сечостатевої системи та стимуляції споживання води.

EXCLUSIVE LIGHT - це повнораціонний корм для менш активних, з надлишковою вагою або літніх котів. Цей Супер Преміум корм на основі курки забезпечує повноцінне харчування та дозволяє контролювати вагу. Оптимальний баланс білків і жирів дозволить вашому вихованцю залишатися у гарній формі, чудово почуватися та виглядати. Підходить для котів з чутливим травленням.

KROKETTER KYCKLING - дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів середньої активності, які надають перевагу смаку курки. Містить всі поживні речовини, які потрібні котам. Багатий на тваринні білки та збагачений таурином - незамінним елементом харчування всіх котів.

KROKETTER LAX - дуже смачний повнораціонний корм для дорослих котів, які надають перевагу смаку риби. Багатий на тваринні білки та збагачений таурином - незамінним елементом харчування всіх котів. Знижений вміст магнію і контроль рівня рH сечі допомагають зменшити ризик утворення кристалів та підтримувати оптимальне здоров'я сечовивідних шляхів.

Найулюбленішим домашнім пухнастикам -  найкращий корм Husse !

 

« Назад
Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll