Доставка додому кормів для собак та котів

Безкоштовна доставка корму для собак і котів

Husse забезпечує безкоштовну доставку додому сухого корму або інших товарів, сума замовлення яких більше 500 гривень. При замовленні на меншу суму, оплата за доставку складе 50 гривень. Доставка здійснюється нашим регіональним представником за Вашою адресою протягом 2 робочих днів з моменту підтвердження замовлення, якщо інше не узгоджено з представником Husse.

У разі відсутності регіонального представника доставка здійснюється службою «Нова Пошта» на умовах та у строки перевізника.

Безкоштовною також буде доставка додому чи на відділення «Нової Пошти», зазначене Вами у замовленні (Коментарі) за умови розміщення замовлення на суму більше 500 гривень. За інших умов доставка Новою Поштою буде відбуватися за Ваш рахунок згідно тарифів перевізника, розміщеними на офіційному сайті.

Адресна доставка додому, на вказану у замовленні адресу, службою «Нова Пошта» здійснюється за умови оплати замовлення онлайн.

ЩОБ ЗНАЙТИ МІСЦЕВОГО ПРЕДСТАВНИКА, НАТИСНІТЬ ТУТ.

Husse забезпечує доставку продукції Husse по всій території України за винятком тимчасово окупованих територій.

Доставка корму для собак

Відповідальність за добробут собак лежить на їх власниках. Якщо б собаки самі собі обирали харчування, вони, швидше за все, мали б надлишкову вагу і погане самопочуття через захворювання, пов'язані з ожирінням.

Можливо, важко зрозуміти який саме корм є правильним вибором для Вашої собаки. Багато різних факторів впливають на це, включаючи вік собаки, його порода, можливі алергії, хвороби та проблеми зі шлунком, а також не менш важлива активність Вашого домашнього улюбленця. Природньо, що корм також повинен мати гарний смак, щоб собака хотів їсти його щодня. Деякі собаки віддають перевагу м'якій їжі. Якщо Ви не впевнені щодо того, який вид корму подобається Вашій собаці, Ви можете замовити безкоштовний зразок сухого корму перш ніж придбати великий пакет. Ви також можете відправити повідомлення до одного з наших консультантів з питань харчування і запитати поради щодо варіанту корму для Вашого собаки.

У Husse Ви знайдете широкий асортимент різних видів кормів, необхідних для Вашої собаки: від безглютенового до спеціального корму для кастрованих собак. Великі пакети важко носити, і Ви зможете цього уникнути за допомогою нашої зручної доставки додому. Робити покупки в Husse легко: натисніть на корм, який вподобав Ваш улюбленець і отримайте доставку до Ваших дверей!

Доставка корму для котів

Husse прагне полегшити Ваше повсякденне життя і пропонує також доставку додому корму для котів. Ми знаємо, що рутина повсякденного життя містить багато речей і як легко щось забути.

Ви були у ситуації, коли приїжджаєте додому і несете важкі пакети з їжею, а маленькі очі кішечки чи котику, невинно дивлячись, нагадують, що Ви забули купити щось і для них? Ось чому сервіс, який ми пропонуємо Вам - безцінний. На нашому сайті Ви можете вибрати необхідний Вашому котику чи кішечці корм, серед різноманіття котячих кормів. У нас також є котячі смаколики та інші аксесуари, які доставляються безпосередньо до Вас додому.

Якщо вам потрібна допомога у виборі потрібного корму для кота, ми завжди раді допомогти. Всі коти, як і люди, -різні, і потребують різних видів кормів. Деякі коти можуть мати більш чутливі шлунки або, можливо, хворіти, що не дозволяє їм їсти простий корм. У нас є широкий вибір кормів і Ви обов'язково знайдете саме той, що підходить Вашому коту.

Найціннішим є те, що ми доставляємо корм до Ваших дверей. Для нас важливо надати Вам і Вашим вусатим чотириногим друзям найкращий сервіс.

Отже, якщо Ви хочете бути добрим хазяїном вашому улюбленцю, пам’ятайте, що ми завжди поруч - з швидкою доставкою, широким асортиментом кормів та персональним обслуговуванням. Ви також можете отримати безкоштовні зразки сухого корму, щоб зрозуміти, що саме до вподоби Вашій кішці чи коту.

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll