Юкка +

Юкка +

Містить екстракт юкки.

Користь для здоров'я Yucca

Екстракт пустельного рослини Юкка Шидигера знижує неприємний запах стільця кішки (фекалій) шляхом зв'язування аміаку і фекальних летючих речовин. Цей натуральний екстракт має також сильні антиоксидантні властивості і підтримує імунну систему.

При додаванні в раціон, Юкка сапоніни проходять через шлунково-кишковий тракт не всмоктуються і виділяються з калом. У екскрементах юка-компоненти зв'язку з аміаком і деякими іншими смердючими сполуками, нейтралізуючи їх і тим самим запобігають їх поширення в повітря. В останніх дослідженнях в Англії було доведено, що додавання в корм кішок і собак екстракту Юккі знижує фекальні запахи і скорочує поширення властивих їм летючих з'єднань по повітрю.

Своїми лікувальними властивостями Юкка зобов'язана містяться в ній сапоніни. Деякі з них (стероїдні сапоніни) покращують роботу кишечника, в той час як інші (поліфеноли) підтримують здоров'я суглобів.

Не можна не відзначити також антипаразитарну дію Юкка-сапонінів. Завдяки своїй властивості утворювати стійкі нерозчинні сполуки з холестерину в протозойних клітинних мембранах найпростіших (наприклад Giardia лямблій), сапоніни ушкоджують клітинних мембрани, що врешті-решт веде до порушення клітинної структури і загибелі найпростіших. Юкка сапоніни також мають антибактеріальні властивості і допомагають підтримувати гарне здоров'я, контролюючи зростання бактерій.

Нарешті, юка екстракт має здатність зв'язуватися з токсичними побічними продуктами нормального обміну речовин в організмі, а також метаболізму мікроорганізмів, в тому числі трильйонів бактерій та інших мікробів, які живуть в кишечнику.

3 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. KROKETTER KYCKLING

  Повнораціонний корм для котів

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 2. KROKETTER FISK

  Повнораціонний супер преміум корм для котів

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 3. EXCLUSIVE LIGHT

  Корм для малоактивних та котів похилого віку, а також для котів з надлишковою вагою

  ОЧІКУЄТЬСЯ

3 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll