pH низький

pH низький

Сформульовано, щоб отримати нижчий рівень рН у сечі.

Знижує рівень pH сечі

Неправильне харчування може збільшити ризик виникнення сечових кристалів, каменів і уретральних пробок. Розвиток кристалів і каменів залежить від:

 • pH сечі,
 • кількості сечі,
 • концентрації мінералів в сечі.

Корм Husse Urinary містить журавлину, яка знижує рівень кислотності (рН) сечі.

Кристали струвитов утворюються з магнію, амонію і фосфату. Корм Husse приготовлені за спеціальною формулою, де оптимально збалансовано вміст магнію, кальцію і форфора, щоб попередити появу каменів.

Корми Husse містять Хлористий калій. Калій є основним елементом для підтримки клітинної мембрани. Сіль має сечогінну дію. Таким чином стимулює споживання води. Споживання води важливий фактор, що впливає на утворення сечових каменів. Чим більше води споживає тварина, тим менше концентрована у нього сеча, і ймовірність виникнення каменів нижче. До того ж, чим більше сечі, тим частіше тварина ходить в туалет, а, отже - сеча ненадовго затримується в сечовому міхурі. Це теж зменшує ймовірність утворення сечових каменів і кристалів.

Забезпечте вашій кішці постійний доступ до свіжої і чистої води, і бажано, щоб вода знаходилася в вашому домі в декількох місцях.

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. EXCLUSIVE STERILISED

  Повнораціонний корм для стерилізованих, кастрованих або менш активних дорослих котів.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 2. URINARY

  Повноцінне харчування для підтримки здоров’я сечовидільної системи

  ОЧІКУЄТЬСЯ

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll