Омега-3 +

Омега-3 +

Оптимальний рівень Омега-3 та Омега-6 для здоров’я шкіри та шерсті.

В чому полягає функція Омеги-6 і Омеги-3?

Тільки в останні десятиліття були чітко визначені функції життєво важливих жирних кислот. Важливі жирні кислоти - це складові жирів та масел, які мають велике значення для здоров'я. Є два типи жирних кислот: омега-6 і омега-3.

Жирні кислоти Омега-6 присутні в багатьох рослинних жирах. Вони необхідні для здорової шкіри, шерсті, а також вони грають важливу роль в репродукції та народженні.

Жирні кислоти Омега-3 мають безліч різних функцій в організмі. Останнім часом наукові дослідження доводять надзвичайну важливість  Омега-3 для здоров'я як людей, так і тварин. Омега-3 захищає клітини головного мозку і підвищує здатність до навчання у цуценят/кошенят. Омега-3 має природню протизапальну дію, що  буде особливо корисним для собак з проблемами шкіри, суглобів чи кишкового тракту. Крім того, омега-3 відіграє важливу роль в постачанні кисню до клітин організму. 

1 елементів

на сторінку

Список Таблиця

  1. EXCLUSIVE LYSTER CARE

    Спеціально розробленний повнораціонний корм для активних котів та котів з чутливою шкірою
    750,00 грн.

1 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll