L-карнитин

L-карнитин

L-карнітин для зменшення жирової тканини.

Насправді карнітин не є справжньою амінокислотою, але через сильну структурну схожість він зазвичай класифікується як амінокислота, також він відомий як вітамін BT.

L-карнітин синтезується з основних амінокислот, а саме лізину і метіоніну, але насиченими  вітамінами B1 (тіамін) і В6 (піридоксин). Ось чому дієтичні добавки з карнітином можуть бути корисними за різних обставин та проблем. Карнітин є найважливішим компонентом в процесі метаболізму жирів. L -карнітин допомагає доставляти жирні кислоти в мітохондрії клітин, щоб вони змогли перетворити ці кислоти в енергію.

1. Додавання карнітину рекомендується собакам, у яких збільшені енергетичні потреби, оскільки карнітин сприяє перетворенню жирів в енергію. Під час змагань, собачих перегонів на санях, а також за інших обставин, коли підвищується активність, додавання карнітину в раціон харчування може бути корисним. Ось чому до корму Husse Optimal додається карнітин. Поєднання високого вмісту харчового жиру з карнітином гарантує активним собакам оптимальне енергопостачання.

2. Ще однією причиною для додавання карнітину у раціон може бути бажання зниження ваги при ожирінні. У собак хворих на ожиріння, додавання карнітину стимулює окислення жирів в організмі. Звичайно, цього можна досягнути тільки у поєднанні із зменшенням порції корму і підвищенням фізичної активності з метою підвищення енергетичних витрат собаки.

3. Дуже висока концентрація карнітину в серці, що не дивно. Серце залежить від жирних кислот, які забезпечують йому паливо, щоб качати кров по всьому тілу. Багато досліджень показали, що додавання L -карнітину може допомогти роботі серця собак, у яких діагностовані хвороби серця.

6 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Нове
STERILISED MINI

STERILISED MINI

Повнораціонний корм для стерилізованих дорослих собак малих порід...
Нове
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

Повнораціонний корм для дорослих собак з нормальним та низьким рівнем активності...
2 490,00 грн.
Нове
LIGHT SENSITIVE 12,5 KG

LIGHT SENSITIVE 12,5 KG

Повнораціонний корм для малоактивних собак з чутливою травною системою...
2 496,00 грн.
Нове
STERILISED

STERILISED 15 КГ

Повнораціонний корм для дорослих стерилізованих собак...
2 760,00 грн.
Нове
OPTIMAL LIGHT

OPTIMAL LIGHT

Повнораціонний корм для дорослих собак з надмірною вагою, діабетом або собак схи...
1 389,00 грн.
Нове
OPTIMAL SENSITIVE 12,5 KG

OPTIMAL SENSITIVE 12,5 KG

Сухий повнораціонний корм для активних собак з чутливим травленням та проявами а...
2 796,00 грн.

6 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll