L-карнитин

L-карнитин

L-карнітин для зменшення жирової тканини.

Насправді карнітин не є справжньою амінокислотою, але через сильну структурну схожість він зазвичай класифікується як амінокислота, також він відомий як вітамін BT.

L-карнітин синтезується з основних амінокислот, а саме лізину і метіоніну, але насиченими  вітамінами B1 (тіамін) і В6 (піридоксин). Ось чому дієтичні добавки з карнітином можуть бути корисними за різних обставин та проблем. Карнітин є найважливішим компонентом в процесі метаболізму жирів. L -карнітин допомагає доставляти жирні кислоти в мітохондрії клітин, щоб вони змогли перетворити ці кислоти в енергію.

1. Додавання карнітину рекомендується собакам, у яких збільшені енергетичні потреби, оскільки карнітин сприяє перетворенню жирів в енергію. Під час змагань, собачих перегонів на санях, а також за інших обставин, коли підвищується активність, додавання карнітину в раціон харчування може бути корисним. Ось чому до корму Husse Optimal додається карнітин. Поєднання високого вмісту харчового жиру з карнітином гарантує активним собакам оптимальне енергопостачання.

2. Ще однією причиною для додавання карнітину у раціон може бути бажання зниження ваги при ожирінні. У собак хворих на ожиріння, додавання карнітину стимулює окислення жирів в організмі. Звичайно, цього можна досягнути тільки у поєднанні із зменшенням порції корму і підвищенням фізичної активності з метою підвищення енергетичних витрат собаки.

3. Дуже висока концентрація карнітину в серці, що не дивно. Серце залежить від жирних кислот, які забезпечують йому паливо, щоб качати кров по всьому тілу. Багато досліджень показали, що додавання L -карнітину може допомогти роботі серця собак, у яких діагностовані хвороби серця.

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. STERILISED MINI

  Повнораціонний корм для стерилізованих дорослих собак малих порід
 2. LIGHT SENSITIVE 12,5 KG

  Повнораціонний корм для малоактивних собак з чутливою травною системою
 3. OPTIMAL SENSITIVE 12,5 KG

  Сухий повнораціонний корм для активних собак з чутливим травленням та проявами алергії
 4. PRIMA PLUS 12 КГ

  Повнораціонний корм для дорослих собак з нормальним та низьким рівнем активності
  2 436,00 грн.
 5. OPTIMAL LIGHT

  Повнораціонний корм для дорослих собак з надмірною вагою, діабетом або собак схильних до швидкого набору ваги

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll