L-карнитин

L-карнитин

L-карнітин для зменшення жирової тканини.

Насправді карнітин не є справжньою амінокислотою, але через сильну структурну схожість він зазвичай класифікується як амінокислота, також він відомий як вітамін BT.

L-карнітин синтезується з основних амінокислот, а саме лізину і метіоніну, але насиченими  вітамінами B1 (тіамін) і В6 (піридоксин). Ось чому дієтичні добавки з карнітином можуть бути корисними за різних обставин та проблем. Карнітин є найважливішим компонентом в процесі метаболізму жирів. L -карнітин допомагає доставляти жирні кислоти в мітохондрії клітин, щоб вони змогли перетворити ці кислоти в енергію.

1. Додавання карнітину рекомендується собакам, у яких збільшені енергетичні потреби, оскільки карнітин сприяє перетворенню жирів в енергію. Під час змагань, собачих перегонів на санях, а також за інших обставин, коли підвищується активність, додавання карнітину в раціон харчування може бути корисним. Ось чому до корму Husse Optimal додається карнітин. Поєднання високого вмісту харчового жиру з карнітином гарантує активним собакам оптимальне енергопостачання.

2. Ще однією причиною для додавання карнітину у раціон може бути бажання зниження ваги при ожирінні. У собак хворих на ожиріння, додавання карнітину стимулює окислення жирів в організмі. Звичайно, цього можна досягнути тільки у поєднанні із зменшенням порції корму і підвищенням фізичної активності з метою підвищення енергетичних витрат собаки.

3. Дуже висока концентрація карнітину в серці, що не дивно. Серце залежить від жирних кислот, які забезпечують йому паливо, щоб качати кров по всьому тілу. Багато досліджень показали, що додавання L -карнітину може допомогти роботі серця собак, у яких діагностовані хвороби серця.

7 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. PRIMA PLUS

  Повнораціонний корм для дорослих собак з нормальним та низьким рівнем активності
  402,00 грн.
 2. STERILISED 15 КГ

  Повнораціонний корм для дорослих стерилізованих собак
  1 980,00 грн.
 3. OPTIMAL LIGHT

  Повнораціонний корм для дорослих собак з надмірною вагою, діабетом або собак схильних до швидкого набору ваги
  1 050,00 грн.
 4. LIGHT SENSITIVE 12,5 KG

  Повнораціонний корм для малоактивних собак з чутливою травною системою
  1 680,00 грн.
 5. SENSITIVE LIGHT

  Specially formulated for less active dogs with sensitive digestive systems
 6. STERILISED MINI

  Повнораціонний корм для стерилізованих дорослих собак малих порід
  402,00 грн.
 7. OPTIMAL SENSITIVE 12,5 KG

  Сухий повнораціонний корм для активних собак з чутливим травленням та проявами алергії
  2 070,00 грн.

7 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll