L-карнитин

L-карнитин

L-карнітин для усунення жирової тканини.

Насправді карнітин не є амінокислотою, але через тісного структурного подібності, він зазвичай класифікуються з амінокислотами, також він відомий як вітамін BT.

Л-карнітин синтезується з основних амінокислот лізину і метіоніну, але досить, щоб були доступні вітамін B1 (тіамін) і В6 (піридоксин). Ось чому дієтичні добавки з карнітином можуть бути корисним при деяких обставинах. Карнітин є найважливішим компонентом в процесі метаболізму жирів. Л-карнітин допомагає доставляти жирні кислоти в мітохондрії клітин, щоб вони змогли перетворити ці кислоти в енергію.

1. Доповнення карнітину є, що радиться, якщо енергетичні потреби собак необхідно збільшити, так як карнітин стимулює перетворення жирів в енергію. Під час змагань, собачих перегонів на санях, а також при інших обставинах, коли підвищується активність, додавання карнітину в раціон може бути корисним. Ось чому в Хусс Оптимал Енерджі додається карнітин. Поєднання високого вмісту дієтичного жиру разом з карнітином меті гарантувати оптимальне енергопостачання активних собак з підвищеною потребою енергії.

2. Ще однією ознакою для додавання карнітину може бути зниження ваги при ожирінні. У собак хворих на ожиріння, додавання карнітину стимулює окислення жирів тіла. Звичайно, це може бути досягнуто тільки в поєднанні зменшення поглинання корму і фізичної активності з метою підвищення енергетичної потреби собаки.

3. Дуже висока концентрація карнітину в серці, яке не уражене. Серце залежить від жирних кислот, які необхідні йому як паливо, щоб качати кров по всьому вашому тілу. Багато досліджень показали, що додавання л-карнітину може допомогти серцевої функції більш ефективно у собак, які було поставлено діагноз хвороба серця.

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

  1. OPTIMAL SENSITIVE

    Сухий повнораціонний корм на основі курки та рису для собак з чутливим травленням і алергією

    ОЧІКУЄТЬСЯ

  2. LIGHT SENSITIVE

    Сухий повнораціонний корм для малоактивних собак з чутливою травною системою

    ОЧІКУЄТЬСЯ

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll