Імунна система +

Імунна система +

Каротиноїди для оптимального імунітету.

Каротиноїди є антиоксидантами.
Продукти HUSSE містять високий рівень лютеїну і бета-каротин. Ці природні рослинні пігменти мають антиоксидантну активність в тілі клітини. Дослідження показали, що каротиноїди підтримують гуморальний і клітинний імунітет.

Гуморальний імунітет це аспект імунітету, який є сполучною ланкою між секретується антитілами. Секретуються антитіла з'єднуються з антигенами на поверхні, ураженої мікробами (такими як віруси або бактерії), які позначають їх для знищення. Гуморальний імунітет називається так, тому що він містить речовини, що знаходяться в тілесної рідини або в інших біологічних рідинах. Терміни антитіло і імуноглобулін часто використовуються як взаємозамінні. Ці речовини знаходяться в крові і тканинних рідинах, а також у багатьох секреціях. За своєю будовою вони являють собою дуже великі Y-образні, що складаються з кульок білки. У ссавців виділяють п'ять класів імуноглобулінів: IgA, IgD, IgE, IgG і IgM. Кожен клас імуноглобулінів відрізняється за своїми біологічними властивостями і формується, щоб боротися з різними антигенами. Антитіла синтезуються і виділяються плазмацітамі, які відбуваються з клітин лімфоцитів (B клітини) імунної системи.

Клітинний імунітет це імунна реакція, яка не містить антитіла, а включає в себе активацію білих кров'яних клітин макрофагів, природні клітини-кілери (NK), антиген-специфічний цитотоксичний Т-лімфоцит, а також секрецію різних цитокінів реагують на антиген.

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. VALP MINI

  Повнораціонний корм для цуценят, вагітних та кормящих сук

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 2. DIGEST

  Супер Преміум якість інгредієнтів з відмінною засвоюваністю.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 3. VALP MAXI

  Спеціально розроблений для цуценят великих порід

  ОЧІКУЄТЬСЯ

  6 800,00 ₴
 4. KATTUNGE

  Корм для кошенят від моменту припинення годування молоком кішки до 12 місяців

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 5. EXCLUSIVE STERILISED

  Повнораціонний корм для стерилізованих, кастрованих або менш активних дорослих котів.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll