Імунна система +

Імунна система +

Каротиноїди для оптимального імунітету.

Каротиноїди є антиоксидантами.
Продукти HUSSE містять високий рівень лютеїну і бета-каротин. Ці природні рослинні пігменти мають антиоксидантну активність в тілі клітини. Дослідження показали, що каротиноїди підтримують гуморальний і клітинний імунітет.

Гуморальний імунітет це аспект імунітету, який є сполучною ланкою між секретується антитілами. Секретуються антитіла з'єднуються з антигенами на поверхні, ураженої мікробами (такими як віруси або бактерії), які позначають їх для знищення. Гуморальний імунітет називається так, тому що він містить речовини, що знаходяться в тілесної рідини або в інших біологічних рідинах. Терміни антитіло і імуноглобулін часто використовуються як взаємозамінні. Ці речовини знаходяться в крові і тканинних рідинах, а також у багатьох секреціях. За своєю будовою вони являють собою дуже великі Y-образні, що складаються з кульок білки. У ссавців виділяють п'ять класів імуноглобулінів: IgA, IgD, IgE, IgG і IgM. Кожен клас імуноглобулінів відрізняється за своїми біологічними властивостями і формується, щоб боротися з різними антигенами. Антитіла синтезуються і виділяються плазмацітамі, які відбуваються з клітин лімфоцитів (B клітини) імунної системи.

Клітинний імунітет це імунна реакція, яка не містить антитіла, а включає в себе активацію білих кров'яних клітин макрофагів, природні клітини-кілери (NK), антиген-специфічний цитотоксичний Т-лімфоцит, а також секрецію різних цитокінів реагують на антиген.

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. VALP MINI

  Повнораціонний корм для цуценят, вагітних та кормящих сук

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 2. VALP MAXI

  Спеціально розроблений для цуценят великих порід

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 3. DIGEST

  Супер Преміум якість інгредієнтів з відмінною засвоюваністю.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 4. KATTUNGE

  Корм для кошенят від моменту припинення годування молоком кішки до 12 місяців. Також підходить для вагітних і годуючих котів.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

 5. EXCLUSIVE STERILISED

  Повнораціонний корм для стерилізованих, кастрованих або менш активних дорослих котів.

  ОЧІКУЄТЬСЯ

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Scroll