Гіпоалергенна лінійка

Гіпоалергенна лінійка

Гіпоалергенна лінійка Husse вироблена з високоякісних інгредієнтів з дуже високою засвоюваністю. Усі продукти з цієї лінійки підходять для собак з чутливим травленням та проблемами з алергією або незасвоєнням глютену. Продукти цієї лінійки також ідеально підходять для собак без проблем шлунково-кишкового тракту.

Husse – якісний гіпоалергенний сухий корм для собак

Обирати корм для собаки слід дуже ретельно, враховуючи чотири основні критерії – клас корму, вік, розмір, особливі потреби улюбленця. На сучасному ринку представлене багате розмаїття сухого корму для собак та цуценят економ, середнього, преміум, супер преміум класу та холістиків. Вони відрізняються як складом, так і ціною. Корми, представлені в кожному сегменті, розраховані на різних за віком тварин – щенят, дорослих, літніх собак великих, середніх чи дрібних порід. Деякі виробники випускають універсальне харчування з оптимальним складом для будь-яких порід. Щодо особливих потреб, спеціалісти розробили корми беззернові, гіпоалергенні, для вагітних та годуючих тварин, проти ожиріння, а також для нормалізації травлення.

Якщо ваша собака має схильність до алергічних реакцій – їй потрібен спеціальний раціон харчування, забезпечити який можна гіпоалергенним сухим кормом Husse. Лінійка гіпоалергенних кормів Husse розроблена фахівцями спеціально для собак із чутливим травленням, непереносимістю глютену та алергією. Причинами виникнення алергічних реакцій у тварин часто бувають штучні барвники, консерванти та інші неякісні, шкідливі домішки. У складі кормів Husse лише високоякісні, відбірні натуральні інгредієнти, які добре засвоюються і сприяють нормальному травленню.

Як зрозуміти, що ваш чотирилапий друг страждає на алергію?

Якщо ваш пес страждає на алергію, то єдиним шляхом розв'язання проблеми є зміна раціону харчування. Зазвичай ця хвороба є генетичною, тому організм тварини буде сприймати певні речовини вороже впродовж усього життя. Реакція захисних систем організму собаки на певні харчові компоненти може мати такі прояви:

 • свербіж тіла, ротової порожнини;
 • висипання, почервоніння шкіри;
 • втрата шерсті;
 • розлади травлення (здуття, блювання, діарея).

Гіпоалергенний корм допоможе вирішити ці проблеми. У його складі відсутні інгредієнти, потенційно небезпечні для собак, що мають схильність до алергії або непереносимість конкретних продуктів. Гіпоалергенний сухий корм містить багато поживних речовин та високий рівень засвоюваності, що сприяє поліпшенню самопочуття, стану здоров'я тварини, а також покращенню її імунітету. Отже, в організмі вашого улюбленця швидко відновиться баланс.

Збалансоване харчування, що дозволить забути про прояви алергії

Купити високоякісний гіпоалергенний корм можна на сайті компанії Husse. Корми виробника мають ряд переваг:

 • виробництво та кінцевий продукт знаходяться під суворим контролем – корм виготовляється з якісних натуральних компонентів;
 • у складі містяться вітаміни, мінерали та пребіотики, необхідні для нормального засвоєння та покращення самопочуття тварини;
 • лінійка містить корми відповідно до розміру собак та рівня їх активності, що дозволяє обрати оптимальне, збалансоване харчування відповідно до потреб кожної тварини.

Сухий корм Husse – це повноцінне щоденне харчування для собаки, яке містить усі необхідні компоненти для того, щоб ваш улюбленець був здоровим та мав гарний зовнішній вигляд.

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. DIGEST

  Повнораціонний гіпоалергенний корм для дорослих собак з чутливою травною системою

  792,00 грн.
 2. OCEAN CARE 12.5 КГ

  Повнораціонний гіпоалергенний корм з пребіотиками для собак середніх та великих порід з чутливою травною системою

  3 690,00 грн.
 3. VALP DIGEST 7 KG

  Повнораціонний корм для цуценят з чутливою травною системою
  2 100,00 грн.
 4. LIGHT SENSITIVE 12,5 KG

  Повнораціонний корм для малоактивних собак з чутливою травною системою
 5. OPTIMAL SENSITIVE 12,5 KG

  Сухий повнораціонний корм для активних собак з чутливим травленням та проявами алергії

5 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll