Корм для котів

Корм для котів

Husse має широкий асортимент продуктів для котів. Не впевнені який корм обрати? Просто зателефонуйте нам! Разом ми знайдемо продукт, який підійде саме Вашому улюбленцю.

Оберіть правильний корм для кішок - ваш вихованець буде здоровий і веселий

Кожному господарю хочеться, щоб вихованець завжди добре виглядав, був здоровим, активним і рухливим. Сьогодні на ринку є багато різновидів кормів для котів та кішок. Проблема полягає в іншому: як правильно підібрати раціон для вашого кота?

Домашня кішка при всьому її миролюбному і трохи ледачому характері вважається найефективнішим хижаком в природі. Здобиччю цієї тварини є гризуни, комахи та птахи. Таким чином маленький хижак отримує все, що йому необхідно для нормальної життєдіяльності.

При виборі корму перше, що необхідно врахувати, - специфіку тварини та її спосіб життя. Особливості фізіології та метаболізму у кішок такі ж, як і у інших м'ясоїдних тварин. Головна вимога до раціону - збалансований вміст білка, вуглеводів і жирів. Для нормального травлення потрібна клітковина. У природних умовах джерелом вітамінів і клітковини для котів є звичайна трава. Легко зрозуміти, що корм зі столу людей для кішок абсолютно не годиться. Борошняні вироби призводять до порушення травлення. Надлишок риби провокує виникнення сечокам'яної хвороби. Лактоза, що міститься в молоці, нерідко провокує діарею. Морозиво, яким деякі господарі люблять побалувати домашніх улюбленців, може привести до розвитку цукрового діабету.

Різновиди котячих кормів

Промислові корми для котів - відмінне рішення організації харчування тварини. Розрізняють такі види котячого раціону:

 • сухі корми;
 • консерви;
 • натуральний вологий корм.

Сухий корм, в свою чергу, поділяють на категорії: економ, преміум, супер-преміум і холістики. До складу продукції економ-класу входять субпродукти, злаки, білки рослинного походження. Вони підходять тваринам, які не мають проблем зі здоров'ям. Корми класів «преміум» і «супер-преміум» мають в складі м'ясо, овочі, вітаміни. Холістики - джерела збалансованого харчування. Вони добре засвоюються, забезпечують тварин вітамінами і корисними неорганічними сполуками. Ціна холістиків вище, ніж інших категорій. Окрема група - дієтичні раціони, які дають тварині за призначенням лікаря.

Вологий консервований корм має консистенцію, наближену до натуральної їжі. До переваг консервів відносяться: високий вміст води, різноманіття смаків. Натуральні корми: їхній склад є оптимальним для кішок. Він максимально наближений до видобутку тварин в природі.

Основні правила вибору раціону

При підборі корму для кішки необхідно дотримуватися таких базових правил:

 • Склад корму. Кращі раціони містять білок, вітаміни, жирні кислоти та інші сполуки, необхідні для росту, розвитку тварини і підтримки здоров'я організму в цілому.
 • Норматив споживання протягом доби. Наприклад, холістики витрачаються менше, ніж корми класу «економ». Поживність дорогих кормів вище, ніж дешевих. Вони позбавлені таких добавок, як ароматизатори, барвники і підсилювачі смаку.
 • Вік і особливості здоров'я кішки. Є велика кількість різновидів харчування для тварин, схильних до повноти, літніх кішок, а також вихованців, які страждають різними захворюваннями.
 • Особливості породи. Наприклад, є раціони для пухнастих і довгошерстих порід, які дозволяють виводити шерсть з організму.
 • Варіанти фасування. Вибір повністю індивідуальний і залежить від віку, апетиту кота і кількості тварин. Так, заводчикам бажано купувати корми в великих упаковках: їх вистачить на більш тривалий термін, а також можна суттєво зекономити на закупівлі корму для котів.

Інтернет-магазин Husse пропонує купити натуральний корм для котів та кішок в роздріб (ціна помірна), можлива доставка додому по Україні (Київ, Суми, Львів, Харків, Дніпро та інші).

Популярні запити: корм для котів супер преміум класу, кращий корм для кастрованих котів, Беззернові корми для котів

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

 1. EXCLUSIVE DIGEST

  Повнораціонний гіпоалергенний корм високої засвоюваності для дорослих котів з чутливою травною системою

  Звичайна ціна: 2 130,00 грн.

  Особлива ціна 1 810,00 грн.

 2. URINARY

  Повнораціонний корм для підтримки здоров’я сечовидільної системи котів
  750,00 грн.

2 елементів

на сторінку

Список Таблиця

Імпортер продукції Husse в Україну - ТОВ “ГУД ПЕТ ФУД” - Ідентифікаційний код 41999828 - Адреса: 01001, м. Київ, - вул. Хрещатик, 7/11, офіс 207
VISA   MasterCard   
Scroll